Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nem kéri a PIN kódot a mobilom?

Hiába kapcsolgatom ki-be, nem kéri a PIN-t de indul a rendszer és működik minden látszólag, kivéve hogy nincs térerő..lévén nem oldottam fel a kártyám gondolom én..és az internetet sem tudom használni.

Lenovo A6000.

Előjel nélkül jött elő a probléma.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobil, mobiltelefon, Android, PIN kód, pin code, internet, térerő, SIM kártya

ápr. 21. 00:06  Privát üzenet  

A válaszok
Vedd ki a SIM kártyát és és tedd vissza.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 21. 02:08 Privát üzenet
Ha aktív a PIN akkor semmit nem tudsz vele csinálni amíg be nem pötyögöd.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 21. 09:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elfelejtettem a feloldó kódot, hogy tudnám ujra telepíteni a mobilom?
Miért kéri a mobilom váratlanul újra és újra a pin kódot?
Van egy nokia 500 mobilom és rég nem használtam de szügségem lett volna rá a mai nap és mikor be kapcsoltam lezáró kódot kért amit sajnos már nem tudok mi lene a meg oldás? Hogy...
Nokia Asha 302-es mobilom van és elfelejtettem, hozzá a korlátozási kódot. Megoldás?
Ma reggel kapcsolnám be a mobilom ( sony xperia andriod ) erre ezt írja ki mikor beírom a pin kódot és belépne: a telepítővarázsló (setupwizzard ) alkalmazás nem várt módon...
Nem enged fel se a mobilom se a gépem facebookra azt írja ki a megerősítéshez adjam meg a mobilszámomat arra küldenek egy kódot és azt írjam be facere. Miért van ez?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!