Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A töltőm, az akksim, vagy a...

Kali28 kérdése:

A töltőm, az akksim, vagy a telefonom romlott el? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lenovo telefonom hibátlanul működött, töltéskor töltötte nem kellett támasztgatni hogy töltse. Most teljesen le van merülve feltettem tölteni de csak 1 felkiáltójel van az akksiba és angolul van írva : Charging Paused Battery Temperature too low! és nem kapcsol be mi lehet a baj??
2019. ápr. 21. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Alacsony hőmérsékletet érzékel, emiatt felfüggesztette a töltést.
2019. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez meddig fog tartani ?
2019. ápr. 21. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel mostanában nincsenek olyan hidegek, legalább addig fog tartani, amíg az akku érintkezését nem ellenőrzöd.

Három pontja van az akkunak, pozitív, negatív és a termisztor kivezetése, amivel a hőfokot méri a telefon.

Most már nem emlékszem, hogy PTC vagy NTC és nem is tudom ezt most kikombinálni mert annyira még nem józanodtam ki, de az biztos.

2019. ápr. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!