Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem romlott el mostansá...

Csak nekem romlott el mostanság a telefonom? (iPhone)

Figyelt kérdés
Pár napja fogta magát, és úgy ahogy volt meghalt, próbáltunk mindent, de nem kapcsolt be. 5s-ről van szó, még 2 éves sem volt. Ma bevittük szervizbe, ott mondták, hogy ma vagy 5 iPhone-t vittek még be rajtunk kívül.
2017. ápr. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Vernee Thorom járt így. Mindegy, többet ilyen olcsón telefont nem veszek.
2017. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én többet vártam volna a telefontól, de be kell valljam nem mindig bántam vele megfelelően(nem ejtettem le soha, inkább csak memóriailag terheltem le teljesen szegényt, így utólag megértem, hogy kipurcant). De azért még is...
2017. ápr. 20. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Másnak is romlot el a mostanság a telefonja.(iPhone) Viszon arról nincs információm hogy mostanában az átlagosnál több embernek romlott volna el az iPhoneja. Valószínűleg nem.


Olcsó telefonból is lehet megbízhatót venni.


A memória leterheltség miatt még nem kéne tönkremenjen.

2017. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!