Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képszerkesztés. Miképp tűntess...

Képszerkesztés. Miképp tűntessek el pl szemet az arcról?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ,hogy milyen módon tudnék eltüntetni arcról dolgokat (szem,száj,orr,szemöldök) úgy ,hogy úgy nézzen ki ,mintha csak bőr lenne. Nemtudom mennyire érthető :D

Azért ebbe a kategóriába írtam ,mert telefonról csinálom/csinálnám,tehát a komoly Photoshopos technikák nem biztos ,hogy működnének.


2019. ápr. 26. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Képszerkesztő. Pl homlokról kijelölsz egy részt másolod és beilleszted. De ez hülyén nézne ki nagyon.
2019. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapjáraton én is hasonlóan csinálom ,csak én nem illesztgetek ,hanem "Clone" funkcioval egybol odarajzolom. Viszont ez tenyleg hulyen nez ki ,mert sokszor mas a bor a homlokon mint az arc tobbi reszen (arnyek/feny miatt pl).

Probalkoztam azzal is ,hogy leveszem a bor szinet es oda"rajzolom" ,de ugy tul sima es egyszinu,megintcsak rosszul nez ki.

2019. ápr. 26. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Eltűntető alkalmazás pl. a Touch Retouch [link]
2019. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3- koszi,reszben jo.

A problema az ,hogy ha pl a szemet akarom torolni akkor a szemoldokbol is tesz a helyere. Ha mondjuk az egesz arcot el akarom tuntetni akkor vegulis jo.

2019. máj. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!