Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi felhasználók tudnának...

Xiaomi felhasználók tudnának segíteni?

Figyelt kérdés
A xiaomi telefonomat megpróbáltam újra rakni. Ez működött is addig amíg be nem kapcsolt újra amikornis kiírta nekem hogy "Ez a eszköz hozzá van csatlakozva egy MI fiokhoz" és emiatt nem is engedi hogy belépjek a telefonba amíg nem írom be a jelszót amit nem tudok. Ráadásul ha meg is akarnám változtatni egy másik eszközről azt se tudnám mert ahoz kéne a teljes ID amit szintén nem tudok csak az első és az utolsó négy karaktert. Valakinek ötlet?

#telefon #Xiaomi #sometechicalproblem
2019. ápr. 30. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Teljesen új szoftvert kell ráhúznod, nem elég egy gyári reset. Valószínűleg van a telefonodon egy úgynevezett Xiaomi által kibocsátott "FP1" zár(mondjuk ez Google fióknál szokott életbe lépni). A lényege hogy minden adatot töröl a telefonról de ha pl ellopásra került az eszköz és resetelik, akkor sem tudnak mit csinálni vele mert csak azzal az accountal lehet be lépni vele amely reset előtt be volt jelentkezve.

Ha még garanciális: szervíz

Ha már nem: új GYÁRI szofver

2019. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt én meg tudom itthon csinálni?
2019. ápr. 30. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Szakértelem függő... Csináltál már ilyet? Értesz ilyesmihez?

Ha egyik sem akkor valószínűleg elrontod

2019. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát bootoltam már újra telefont
2019. ápr. 30. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt még az oreganyam is csinalta
2019. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Hard reseteltem a saját telómat és kéri a MI fiókot, mit tegyek??

- Írd be a fehasználóneved és a jelszavad.


2. Találtam/loptam egy telefont, hard resetelem a telót és kéri a MI fiókot, mit tegyek??

- Add vissza.


Az FRP lock már csak ilyen macerás.

2019. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem loptam. 🤦‍♂️Mellesleg csak a jelszó kell amit nem tudok
2019. ápr. 30. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondom nem tudsz vele mit tenni... Be sétálsz a szervízbe, IMEI szám alapján azonosítod magad (amit a telefon doboz oldalán találsz), ott hagyod 1-2-3 hétre, raknak rá új szoftvert, és használod tovább boldogan a telefonod!
2019. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. A telefon hozzá van rendelve az Mi fiókhoz. Az új szoftver is kérni fogja az azonosítást. Pont ez a lényege, hogyha ellopják ne tudják szoftver csere után sem használni.
2019. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor keresel egy főzött azaz Custom ROM-ot, ami mondjuk natúr Android felület és az a szofver már azt se fogja tudni MI az a MI fiók... Ennyi megoldás létezik.
2019. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!