Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van értelme egy mobiltelefont lefagyás esetén szervizeltetni?

Figyelt kérdés
Többször is lefagyott a mobiltelefonom. Visszavittem szoftverfrissítettek rajta majd kb 2 hónap múlva ugyanaz lett a probléma. Ismételten ugyanaz a kör. Üzletben persze váltig állítják, hogy hibátlan a javítás.. Vírusos tartalmakat és ilyesmi veszélyesebb appokat sosem telepítettem rá. Ilyenkor a ptk. miért nem áll a fogyasztó oldalára és egy termékcsere a legegyszerűbb... Ezek hasonló elven működnek mint egy okostévé??
2019. máj. 3. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Időnként vannak olyan akciók, hogy leadod a régi telefonodat, és kedvezményesen vehetsz cserébe egy újat úgy, hogy x (általában fix, általuk meghatározott - nem nagy - összegben, mondjuk 5-6 ezer forint értékig) beszámítják a régi, most leadott telefonkészülékedet. Én ilyen akcióra csapnék le, leadnám a régit, előtte összeraknék annyit, hogy az ízlésemnek, meg az általam elvárt dolgoknak megfelelő tudású telefont tudjak választani, és ha megvan a kiszemelt készülék, irány a bolt, kipróbálnám, és ha minden együttvan (pénz,régi teló, új kiszemelt) akkor megvenném.
2019. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy gyári hibás a NAND Flash memória, ami produkálhat időszakos hibákat.

Sajnos ez elég kellemetlen tud lenni TV-nél is, ahol szintén előfordulnak hasonló hibák.

Ha nem tudják cserélni az alkatrészt, próbáld valahogy kierőszakolni az alaplapcserét, ha lehetséges.

2019. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Milyen telefonról van szó?

Ha valami alsókategóriás akkor a lefagyás akár nornális dolog is lehet egy gyenge hardverü telefonnál.

2019. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!