Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 7 mi a véleményetek?

Xiaomi Redmi 7 mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy ilyen telefont és érdekelne hogy mit gondoltok róla, megbízható-e?



[link]



2019. máj. 4. 11:47
1 2
 1/12 Molyolo ***** válasza:

Tuti telónak néz ki szerintem jól döntöttél.

Csak én adnék érte kicsivel többet a +1év gyári gari miatt és máshol venném mint az árukeresős boltok.

[link]

2019. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Végre valami normális válasz köszönöm szépen, használt telefont nem akarok, tudom nem egy csúcs model de jelenleg nem szeretnék sokat költeni telefonra.
2019. máj. 4. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is 6ost vagy 7est fogok venni


Teljesen felesleges 200 000 forintot fizetni egy telefonert


A maradékot inkább a hobbimra költöm ami szerencsére nem a mobil telefonnal való villogás

2019. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy, ha már megrendelted? :) Miért nem rendelés előtt kérdezted?
2019. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A rendelést egyébként le lehet mondani ha úgy van, más külömben nekem tetszik csak kíváncsi voltam más milyen véleménnyel van róla.
2019. máj. 6. 09:13
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
sok itt a sggfej aki csak beszólni jár ide...
2019. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt készülék, egyedül a kijelző felbontása nem túl jó. Mondjuk ezen kívül másba nem lehet belekötni, főleg a nagy akku, ami nagy előnye ennek a telefonnak.
2019. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én igazából azon lepődtem meg hogy ilyen olcsó, régebbi telefonjaim 2x ennyibe kerültek.
2019. máj. 6. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló árú telefonom van (nem Xiaomi). Valamiben jobb, valamiben gyengébb, mint ez, de ár/èrték arányban nagyjából hasonló, tehát nekem nem meglepő. Vannak jó áron korrekt készülékeket gyártó cégek.
2019. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A mai napon megérkezett a telefon, nagyon szép, a kijelzője is szép a teljesítménye is jó, fhu imádom.
2019. máj. 7. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!