Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen jó telefont?

Figyelt kérdés

Nagyjából 80 ezer Ft-ot szánnék rá, de inkább kevesebbet. Ez a nagyon-nagyon maximum limit. Szóval mondjuk 60 ezer környékén kellene valamilyen készülék.

Márkához nem ragaszkodom.

Elvárások: legalább 2 SIM kártyát + 1SD kártyát lehessen belerakni, ne legyen nagyobb sokkal 5"-nál a kijelzője és lehetőleg valamilyen értelmesebb kamerája legyen.

Igazából telefonálásra, alap netezésre (email, facebook) illetve a "GPS-ként" használnám.



2019. máj. 10. 13:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A jelenlegi telefonom 142x70mm-es és még nagyjából jó. A Xiaomi Redmi Note 7 nekem is tetszik, de az tényleg baromi nagy (159x75mm!), nem tudom ezt, hogyan tudja bárki is kényelmesen és biztonságosan magánál tartani.
2019. máj. 12. 11:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Bárki. :) Komolyra fordítva a szót: az okostelefonok hardverei miatt nőtt meg a mérete, illetve a videó tartalom nézése miatt is, sokkal kényelmesebb. Esetleg Unihertz Atom, csak az, Magyarországon nem kapható, illetve nem tudom hogy microSD kártyával bővíthető.
2019. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Unihertz Atom"


Nem tudom miért csak végletekben lehet gondolkodni. Egy normál méretű, mint pl. az iPhone 5 telefon megfelelő lenne.

2019. máj. 13. 11:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez van. Ott van a Kimovil oldal, ott add meg, miket szeretnél és ha létezik, kidobja a gép, ha nem, így jártál. ;)
2019. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem "ez van", nem csak a végletekben lehet gondolkodni, igenis vannak normális méretű okostelefonok!

Amúgy szerintem a Galaxy A40 mégiscsak jó lehet Neked: 144.4 x 69.2 mm, és legolcsóbban 66-67 ezer Ft.

Bár a Samsung hivatalos oldalán is ezek a méretek szerepelnek, de elismerik, hogy kicsit csaltak a "lekerekített sarkokkal" és 149.2 mm a teljes hossz! Nem tudom, hogy konkrétan ezt mire értik, hol/melyik részén mérték a telefonnak! :/

2019. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!