Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy inkább 7,7...

Iphone 6s vagy inkább 7,7 plus? Vélemények?

Figyelt kérdés

megéri iphone 6s készüléket venni -használtan, ismefrőstől-? Nekem az volt, de már 2 éve nem működik. Nem tudom, még mennyi idő van hátra az Apple álltali támogatottságból.

Újat nem tudok venni jelenleg, de gondolom egy használt kitart addig míg egyetmista vagyok.

ha 7est vennék, vagy 7 plusot, akkor azok kb mennyi ideig működnének még megfelelően, gyorsan, nem belassulva?


Köszönöm a válaszokat



2019. máj. 15. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

6s használtan? Nekem nem érné meg, de még a 7-es sem.

Hogy meddig működik megfelelően egy használt készülék? Kitudja. Lehet 2 év, de lehet 2 hónap. Látod a tied 2 éve nem működik.


Támogatás? Talán idén a 7 még kap frissítést.

2019. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó áron kapnám egy nagyon jó barátomtól.

az enyém nem megy, mert az udvaron hagytam, és a kutya szétrágta... aztán következett a kocsimosás... elázott :D futás a szervizbe, megcsináták. És még több mint egy évig működött gond nélkül. Most is működik, de kapcsol ki random módon.

2019. máj. 15. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább tegyél félre iPhone 8-ra, vagy nézd meg a törlesztőrészleteket.
2019. máj. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem iPhone 7 Plus-om van, amit tavaly decemberben vettem. Szerintem teljesen megéri, és inkább ezt ajánlom, mint a 6-os szériát. Nem gondolom, hogy réginek számít, teljesen megállja a helyét szerintem még jó ideig. 😊
2019. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!