Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI 9 vagy Samsung...

Xiaomi MI 9 vagy Samsung Galaxy S10?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket vegyem meg?

Jelenleg Xiaomi Mi 8 lite-ot használok.Amivel egyenlőre meg vagyok elégedve de azért érezhető hogy azért azt a Snapi 660-at meg lehet akasztani egy kis játékkal,emiatt szeretnék váltani egy erősebb telefonra.

Amik fontosak számomra:

-Jobb ár (MI9)

-Jobb kijelző (S10)

-sokkal jobb szoftvertámogatás (MI9)

-Kinézet (S10)

-Teljesítmény (MI9)

-Rendszer (MIUI nekem jobban bejön)

-Vízállóság (S10)

Jack és a kamera nem fontos...

Csak eközött a két telefon között szeretnék dönteni!

A válaszokat köszönöm!



2019. máj. 18. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgyis a Mi9-et veszed meg. Fölösleges a kérdés. :d
2019. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
S10 csúcskategória Mi 9 középkategória.. tiéd a választás!
2019. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen az MI 9 et venném meg, sokkal tovább tart a szoftveres támogatás a MIUI miatt. És egy sokkal jobban összerakott és szebb telefon. Minőségre és kezelhetőségre is magasan veri az összes Xiaomi a Samsungokat.
2019. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"S10 csúcskategória Mi 9 középkategória.. tiéd a választás!"


Remélem ezt nem gondoltad komolyan, mert szakadok a monitor előtt. :)


Én is gondolkodom egy Mi 9-en mostanság, de lehet, hogy csak a kis tesója lesz (Mi 9 SE), az én igényeimet bőven kielégítené egy f*s LG csúcsmobil után is.


Személy szerint csak a rendszer az, ami kissé eltántorít, mivel nem pártolom a MIUI-t nagyon, de egy szimpla launcher még megoldaná ezt a problémát, illetve kis idő, és a Mi 9-re is jönnek a főzött rendszerek.

Összességében én a Mi 9-et venném.

2019. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!