Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gearbest Hollandiából mennyi...

Gearbest Hollandiából mennyi idő alatt jön meg a telefon?

Figyelt kérdés

napok óta nem frissül a tracking, lehet, hogy itt is egy hónapig elhúzódik a szállítás?


Ha hollandiából jön, akkor ugye semmiképpen nincs ÁFA és vám?


"olcsó" kínai telefon, 180usd


GEARBEST



2019. máj. 19. 10:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A % arány csak irányadó, sok mindenben nem minősít, 4 éve 77% vagyok.
2019. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

" Netherlands Registered(PDM) szállítás Áfa+Vám mentes szállítás a GB-ről, sok tudatlan fogalma sincs mit ír."


Én kérek elnézést, hogy felmentem a linkelt oldalra, és egyik ÁFA-mentes szállítási mód sem elérhető jelenleg.

2019. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
na akkor most mi az igazság?
2019. máj. 20. 03:23
 24/32 anonim ***** válasza:

"na akkor most mi az igazság?"

Az igazság a rendelésedben rejlik, amit nem ismerünk.

Ennyi.

2019. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

csak annyit válaszoltak, hogy nem eu warehouse, hanem EU-ban használható telefon.


De hogy akkor honnan jön a telefon azt továbbra sem tudom. Nagyon remélem, hogy Hollandiából és a magyar vámon nem fogják emiatt megvámolni és megáfázni.

2019. máj. 20. 11:38
 26/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem csak az számít, hogy honnan jön. Attól, hogy Távol-Keletről jön (Kína, Hong Kong), még lehetne vámmentes. Van a Gerbestnek olyan szállítási módja, hogy ők elintézik a szállítás alatt a vámolást is (ezt nyilván belekalkulálják az árba ilyenkor). Ez pl az EU Express, EU Priority Line, Nederlands Registered PDM szállítási mód. Jelenleg nem elérhető egyik ilyen vámmentes szállítási mód sem az általad linkelt telefonnál. Ez viszont nem jelenti azt, hogy esetleg amikor rendelted, akkor sem volt elérhető. Ezért kellene tudni, hogy _pontosan_ mit választottál, de ez a tracking képből nem derül ki.
2019. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Jelenleg nem elérhető egyik ilyen vámmentes szállítási mód sem az általad linkelt telefonnál."


De elérhető, azért írtam egész végig, hogy körültekintőbben kellene használni az internetet. Ha belerakod a kosárba, és rámész a megrendelés (Playce order), akkor írja részletesen a szállítási módokat, és ott pedig igenis elérhető a "Netherlands Registered(PDM)".

2019. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
Jogos, így tényleg ott van.
2019. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

sajnos nem emlékszem, én az alapértelmezettet választottam, de valamiért EU szállításban gondolkodtam.


Most azt írja már hogy Hong Kong departed.



2019-05-xx

Departed Hongkong Sorting Centre.



Arrived at Hongkong Sorting Centre.


2019-05-xx

Sent to HongKong Sorting Centre.


2019-05-xx

Departure in Location Warehouse Sorting Centre.


2019-05-xx

Shipping Label Printed.


2019-05-xx

Confirmed & Prepared For Packing.


2019-05-xx

Order Created.

2019. máj. 20. 17:42
 30/32 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem ez volt a rendelésemnél, és pontosan ezért gondoltam, hogy nem lesz VÁM + ÁFA mert ott van, hogy Hollandia. Ezt a PDM dolgot nem tudtam mit jelent.

2019. máj. 20. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!