Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Trump csak a Huaweit nyírta...

Trump csak a Huaweit nyírta ki vagy összes kínai gyártót? (pl. Xiaomi)

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 01:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak a Huawei-t. A Xiaomi nem volt benne a lehallgatási botrányban.
2019. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Én attól tartok, hogy ez az ügy többet árt majd a google-nak, mint a Huawei-nek.
2019. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Most kereshetek a mate20 promhoz hasonló vagy jobb telefont. 6 éve csak huaweit használok :(
2019. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Enné meg a fene az összes idióta amerikait, akik ezt az elmebeteg Trumpot megszavazták!


Végre volt egy normális telefonmárka, most megint kereshetek újat...


Ha már ennyire félnek a Huawei-től, akkor mondják azt, hogy az USA-ban nem adhatnak el Huawei telefont, azt joccakát. Miért kell Trump hülyesége miatt kitolni Európával is?

2019. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#4: ez egy háború. Nem ágyúval lövöldöznek, hanem gazdasági bombákat dobnak egymásra. Te egy járulékos veszteség vagy. Addig örülj, amíg nem halsz bele az eltévedt repeszekbe.
2019. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Huaweies vagyok én is, és sajnálom is ami történik, de részben igaza van Trumpnak, Kína bármikor titkosan nyomozhatnak és egy esetleges háborúban vissza is élnek majd az előnyükkel
2019. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#6: Rendben, akkor tiltsa ki a Huawei-t az USA-ból és hagyja békén Európát! Most gyakorlatilag egy elmebeteg idióta miatt tönkre megy egy jónevű márka, plusz világszerte több tízmillió ember lesz szívatva.
2019. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Csak kérdezem. Ha a Huawei telefonok kémkedésre alkalmasak állítólag.Mégis hogyan? egy ártalmas szoftver futtatásához kell egy operációs rendszer és ha a huawei telefonokon android szoftver fut miért nem vette észre a google az android rendszerben futó kémprogramot? Pl hálózti kapcsolatok vagy valami hasonló...
2019. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

Szerintem csak csípte Trump szemét, hogy felül kerekedett az iPhone eladásain a Huawei. Így hát addig míg a többi gyártó nem kerül abba a helyzetbe, mint Huawei addig a biztonságban vannak. Az IPhonet a Samsungon kívül senki nem nyomhatja le.

Mert tőlük kapják a kijelzőket. :)

2019. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Felőlem legyen Samsung, veszek én Samsung telefont, ha

- Ugyanolyan ár/érték aránya lesz, mint a Huawei-nek, mert jelenleg nagyon erősen túl van árazva

- Legalább olyan megbízható lesz (nem robban az akku, jó lesz a frissítés)

- Legalább olyan jól használható (jó menü, ugyanolyan kényelmi szolgáltatások)

2019. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!