Melyik a jobb? L.

Figyelt kérdés
Huawei 30, Samsubg Galaxy s10+ , iPhone 7, Samsung Galaxy a50.
2019. máj. 21. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A már meglévő telefonok, a Huawei P30/Pro is, csak az android verzió frissítést nem kapják meg, ugyanúgy lesznek rajtuk Google szolgáltatások, kapnak biztonsági frissítéseket is. Attól, hogy esetleg nem kap Android 10-et, (bár erre még van 90 napja a Huaweinek) még egy tökéletes kamerával megáldott jól működő telefon marad. Én egészen 2019 elejéig android 4.4-et használtam a telefonomon és semmi hátrányom nem volt belőle. 2 év után a legtöbben úgyis cseréik, annyit idő alatt nem változik akkorát az android, hogy egy 9-es rendszer már elavultnak számítson. Ez az egész mizéria csak a jövőbeni, még meg nem jelent Huawei telefonokra vonatkozik, amik már piacon vannak azokra nem, akár most vásárolnál P30-at, akár 2 év múlva, akkor android lesz rajta, Google szolgáltatásokkal.
2019. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem S10+, nekem is az van. A kamera nagyon jó, telefon gyors, játékok is jól futnak (pubg) és szép is szerintem :) Iphone 7-nél mindenkép jobb.
2019. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!