Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon ledobott a wifiről,...

Telefonon ledobott a wifiről, és nem tudok visszacsatlakozni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Telefonoztam, ment a wifi rendesen, aztán valamiért elkezdett lassulni, (messengeren kb 5 perc volt mire 1 képet elküldtem) utána teljesen random lecsatlakozott a wifiről, és most nem enged visszamenni.Egyszer azt is kiírta a netnél hogy "letiltva", mostmár semmit.

2019. máj. 21. 22:16
 1/1 anonim válasza:
Szolgáltató nem mindíg tudja a megfelelő sávszélességet szolgáltatni.... de lehet router probléma is....kicsit megmelegedett... vagy ilyesmi nekem így szált egy asus RT-AC88U használtam hibátlan volt majd nyaralni voltam és távolról nyomtattam és valami megmelegedett és meghalt egy vezérlő benne és belassulgat azóra a router... ha megmelegszik..... vettem másikat.....
2019. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!