Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s hiba. Nem kapcsol...

Iphone 6s hiba. Nem kapcsol be. Töltést nem veszi fel.8?

Figyelt kérdés
Van egy ingyen szerzett IPhone 6s-em. Felraktam töltőre és jelezte hogy csatlakoztassam a töltőt. Kicseréltem reggel a töltő fejet és úgy elvileg töltött. Mikor hazajöttem délután akkor megpróbáltam bekapcsolni a telefont, de nem csinált semmit. Már nem is kapcsol be. Szerintem akksi hibája lehet. Szerintetek?

#iPhone #iPhone hiba #iPhone 6 #akkumulátor hiba #akksi hiba #Iphone akksi hiba
2019. máj. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

"Van egy ingyen szerzett"


Ez egy felesleges információ szerintem, majd figyeld ki, hányan fognak lopásra gyanakodni.

Másrészt hibátlan akkuk is nagyon jól le tudnak merülni, a töltés, illetve a telefon hibája miatt. Nálam is van egy ilyen most.

Tehát ez semmit nem bizonyít és én ilyenkor nem találgatni szoktam, hanem egyszerűen megvizsgálom, műszeresen.

2019. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy ingyen szerezett hogy előtte unokatestvérem használta 4 évig.
2019. máj. 22. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Másik dolog, amit nem említettem (#1), hogy egyszerűen feltöltöttem az akkut, a telefonon kívül.

Utána tudtam tesztelni, hogy a telefon bekapcsol, csak más baja van.

2019. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!