Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom képernyője sehogy...

Z$almalé kérdése:

A telefonom képernyője sehogy sem akar bekapcsopni! Miért lehet? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Még tavaly télen kezdődött ez. Egyik reggel csak annyit vettem észre, hogy képernyő nem kapcsolt be. Bárhogy bármilyen gombot nyomok, nem történik semmi csak az állapotjelző villog megállás nélkül. Elraktam a fiókba, gondoltam lemerül majd és akkor a töltőn ujra be tudom kapcsolni, de nem így lett. Ugye már több mint 5 hónapja tart ez és fogalmam sincs hogy hogyan lehetne visszahozni az "életbe"

A készülék amúgy egy Samsung Galaxy S6 Edge


2019. máj. 23. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hónap alatt nem volt időd vagy pénzed beugrani szervizbe?!?!😱😤
2019. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem volt időm, csak 1 hét után elfeljtődött ez az egész és csak ma találtam meg újra :'D
2019. máj. 23. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Hja,ha van másik.....

De egy szervizes ránézetést még megérhet....

2019. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!