Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom besárgult majd...

A telefonom besárgult majd újra inditás után megint normális lett. Lehet hogy valami baja van?

Figyelt kérdés
A telefonom simán az asztalon volt nem esett le mikor egyszer csak besárgult az egesz kijelző mintha csak egy nagyon erős éjszakai modot kapcsoltam volna be rajta. lehet hogy valami baja van túlmelegedett vagy csak egyszeri hiba volt?
2019. máj. 24. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ütemezve esetleg az éjszakai fény?

(hülye kérdés, mert ebben az esetben újraindítás után is sárgának kellett volna maradnia, de azért megkérdeztem)

Ha többször is csinálja, akkor alaposan nézd át a beállításokat, állítsd vissza gyári állapotra, csinálj verziófrissítést (ha tudsz). Ha így is jelentkezik a probléma, akkor szerintem szervíz.

2019. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Alapból éjszakai módon volt és annál sárgább lett.

2019. máj. 25. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Áh, értem. Akkor próbáld ki a tanácsokat. :)
2019. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!