Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s9 plus, Samsung 10e,...

Samsung s9 plus, Samsung 10e, Samsung Note 9, Huawei Mate 20 pro, vagy Huawei p30 lite?

Figyelt kérdés
Melyiket vásárolnátok és miért?
2019. máj. 25. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Samsung

A Huawei jobb szerintem de olyan errekvesztese van ill lessz hogy nem éri meg.

2019. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Samsungot soha tőbbé.

Évekig voltak Samsungjaim is. De 2 éve megtört minden , igy Honort vettem de legközelebb is csak Honor vagy Hauwei lesz

2019. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az említett 3 közül melyiket ajánlanátok
2019. máj. 25. 22:04
 4/7 A kérdező kommentje:
A Honor V20-on is gondolkodtam, de nem vízálló sajnos.
2019. máj. 25. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Samsungom csak akkor tört meg, mikor levettem róla a tokot és sajnos pont a sarkára ejtettem közben, szóval azért nem olyan vészes az a törékenység, csak tényleg kell rá a tok.


Sajnos csak az S10-nek van az újabb modelleknél az előoldali ujjlenyomat-olvasó, vízállóság és vezetéknélküli töltés, ezért fájó szívvel és még fájóbb pénztárcával azt kell majd vennem, ha az S7 végül beadja a kulcsot. :(

2019. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az S10e, vagy 10 éri meg jobban? A Huaweiek tényleg keveset fognak érni, lehet lemondok inkább róla.

Viszont a Note 9 sem rossz.

2019. máj. 25. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:

"A Huawei jobb szerintem de olyan errekvesztese van ill lessz hogy nem éri meg."


S**rt se érnek azok.


Samsungot mindenképp. És Note 9et ezek közül.


Vagy OnePlus 7 Pro én ilyet vennék.

2019. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!