Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes honor9-ről samsung...

Érdemes honor9-ről samsung galaxy s10 plus - ra váltani?

Figyelt kérdés
A kamera teljesítménye lenne a fő szempont.
2019. máj. 26. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól működik, ne válts.
2019. máj. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és mennyiért adnád el a Honor 9-et???? Főleg miután kitört a Huawei botrány??? Hmm...
2019. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Mint újkeletű S10+ tulaj, én azt mondanám, ha van rá fájdalommentes anyagi kereted, megéri.

A fotózás terén jelenleg éppenséggel kicsit keserédes a kép.

A három kamera baromi jó, jó elosztás a 2X optikai zoom, a normál és a 120 fokos nagylátószögű kamera, a háromból valamelyik mindig passzol a rögzítendő témához.

A 2X zoomos kamera makrofotózása bődületes, a 120 fokos meg szinte értelmetlenné teszi a panoráma módot.

Ennyit a pozitív oldalról.

A negatívum éppenséggel a szoftveres háttérben bújik és éjjel jön ki.

Az automata módban lőtt éjjeli fotók nagyon gyengék.

Konkrétan az előd, az S8+ telóm sokkal jobb éjszakai fotókat lőtt.

Az éjjeli képek életlenek, bemozdultak, zajosak.

Éjszakai módba kapcsolva a zaj csökken, de a bemozdulás még rosszabb.

Persze mindez csak az auto módban igaz. Manuálisan belőve, állványról brutálisan jók az éjjeli képek is.

Elvileg jön egy frissítés, ami pont az automata éjszakai módot fogja javítani, Svájcban már elérhető, majd jön ide is, remélem javulást hoz.


Minden más szempontból nagyon jó a teló.

A kijelző egyszerűen pazar, a HDR videók eszméletlenül jól néznek ki rajta. A sztereó hang is korrekt, bár enyhén erősebb a készülék alján lévő hang.

A saját felvett videók is nagyon jók.

Méretes az akku, üzemidő majdnem két napos agyonnyomkodva is.

Az állítólag xar képernyős ujjlenyomat-olvasó nálam problémamentes, néha egy picit lassabb a szokványosnál, de nem hibázik.


Ez egy nagyon eltalált készülék, az árazása is passzol az értékéhez.


Egyébként, ha ennyire fotóra vagy élezve, plusz az árkerettel is rendelkezel, nem értem, miért nem a P30 Pro a kinézett áldozatod.

Egyéb okokból nekem nem az lett a célversenyzőm (főleg a halk, üvegrezgetős beszédhangszóró meg a jack hiánya miatt), de fotózás szempontjából szerintem minimum versenyképes az S10+ készülékkel. Az éjjeli fotóira nincs egyszerűen megfelelő szó, annyira jók, az 5X optikai zoomos kamerája is páratlan.

Mivel alapból a Huawei kezelőfelülethez vagy szokva, szerintem neked a P30pro esetlegesen jobb választás lenne az S10+-nál.

Árban meg igen közel állnak egymáshoz.

2019. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Amúgy meg nem kell foschni az USA vs Huawei balhé miatt, ez most csak egy ideiglenes kardcsörgetés, el fog ez is simulni és megfelelő kompromisszumok után újra szabad útja lesz a Huaweinek.

Arra jó, hogy ideiglenesen jól leveri a Huawei használt (és esetleg az új) teló árakat.

2019. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2. Nem szeretném eladni a honor9 telefonomat xD Inkább oda adom a hugomnak.
2019. máj. 27. 17:26
 6/7 A kérdező kommentje:
#3. Köszönöm szépen ezt a hosszú, tartalmas választ. Volt már Samsung telefonom és hogy őszinte legyek az sokkal jobban tetszett mint a mostani huawei,emiatt van az is hogy le szeretném cserélni ezt a telefonom.
2019. máj. 27. 17:46
 7/7 fairi1 ***** válasza:

3

"Konkrétan az előd, az S8+ telóm sokkal jobb éjszakai fotókat lőtt."

s10 főkamerája jobb mint az s8-ban van.

A telekamera és a nagylátószög nem alkalmas esti körülmények közt, de a normál kamera egy fényerős bsi szenzoros kamera. Valamit nagyon elállítottál vagy nem értem.

2019. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!