Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor megeri Hauwei...

Most akkor megeri Hauwei telefont venni vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha most veszek hauwei telefont akkor azon gonfolom van meg a android.


Na de kesobb is tudom hasznalni majd?

Lesz rajta frissites?


Nem lesz vele kesobb baj?

Ez csak a kesobb vasarolt telefonokra vonatkozik nem?



2019. máj. 27. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha a kulcsszavakhoz sikerült helyesen leírni, akkor a kérdésben hogyan tudtad kétszer is elírni, hogy Huawei?


A már megjelent telefonokon lesz Android és Google szolgáltatások is. Biztonsági frissítéseket kaphatnak, de rendszerfrissítést nem. Amíg meg nem adja magát a hardver addig tudod használni. Ha 2-3 évenként tervezel telefont cserélni és nem feltétlen létszükség a legfrissebb rendszer, akkor megérheti megvenni. Ugyanis semmi hátrányod nem származik abból, ha nem a legfrissebb rendszer van a mobilon.

2019. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szaküzletben (telekom) mondták, hogy ne vegyek...pedig aztán nekik az eladás/rásózás az érdekük ugyebár, aztán max. mossák kezeiket! De nagyon korrektek voltak, felvilágosítottak és nem javasolták (lehet, tudnak valamit, csak publikusan nem mondhatják ki?!).:S


És nem, nem akartak rám tukmálni más/drágább telefont sem, rám bízták a döntést.

Én úgy vettem ki a szavaikból, hogy a kínai cég teljesen új rendszert fejleszt vagy esetleg leszerződik az IOS-sal. De az újonnan legyártott telóikon android nem lesz már az tuti, és a google nyugodtan mondhatja a meglévőkre is, hogy semmire nem ad ki frissítést.

Mert mi történne?! Fizet egy kis ködbért szerződésszegésért? Na bumm. Trump meg elsimítja...

2019. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Speciel a p10 esemre ma jött meg a 9.1 droid.
2019. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"vagy esetleg leszerződik az IOS-sal."

Ez ugye vicc akart lenni.

Az Apple (ami szintén amerikai cég) majd pont a konkurenciával fog leszerződni. Egyébként is egy zárt operációs rendszer az ios.


"Na de kesobb is tudom hasznalni majd?"

Én több éves telefont használok. Már rég nem jön rá frissítés de az igényeim a mai napig kielégíti.


Az, hogy később talán nem lesznek gyárilag elérhetőek a Google szolgáltatásai csak egy kis dolog. Ezeket böngészőből is el lehet érni. De a tiltással is csak Amerika húzná a rövidebbet és a Google, mert a szolgáltatásokért sokan fizetnek (pl premiumok).

És más amerikai szolgáltatások is vannak. Amazon, Netflix.


De ugye a gyártóknak megtilthatják a szolgáltatást, viszont a felhasználónak már nem. Tehát feltelepíti más forrásból max garancia nem lesz rá, hogy normálisan működni fog.


A 90 napos haladék is azt mutatja, hogy elhamarkodott volt a "döntés". Szerintem úgy is megfognak egyezni, különben mindkét oldalnak nagyon fájna és egy harmadik résztvevő nyerne az egészen.


Na mindegy én 6 éve használok Huawei termékeket és nem tervezek váltani. Ha nem sürgős a vétel, akkor várd meg a 3 hónapot.

2019. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!