Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom a hard reset óta...

A telefonom a hard reset óta nem hó elejétől számolja az adatforgalmat, hogy lehetne visszaállítani, hogy teljes naptári hónapot nézzen?

Figyelt kérdés

Még csak nem is a reset dátumától számolja.

De a szolgáltatóm meg 1.-től nézi, szeretném én is így látni, de a lenyíló menüben nem tudok változtatni.


2019. máj. 27. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Telefon típusa és rendszere válogatja...


Nálam pl reset után nem lehetett az adatforgalom mérő kezdőnapját állítani, amíg egyszer be nem kapcsoltam az adatforgalmat wifi nélkül. Gondoltam otthon wifi hatótávban beállítok mindent. Ezt pont nem engedte... Utána, amikor wifin volt, akkor is engedte módosítani, meg azóta is. Ezt máig sem értem...


Milyen készülék, milyen rendszer( verzió)?

2019. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De csak most állt át, reset előtt rendesen 1.-től számolta hó végéig.


LG K4, Android.

2019. máj. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!