Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphonet éri meg megvenni?

Melyik iphonet éri meg megvenni?

Figyelt kérdés

Most akarok androidrol ios-re váltani.

Szerintetek melyik az amit egy egyszerű halandó embernek is megéri megvenni?



2019. máj. 28. 01:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10. válaszoló is utánna nézhetne mielött válaszolna mert az iPhone se közel se biztos h megkapja az ios 13at sőt rengeteg oldalon írják hogy nem kapja meg , szóval nem vennék rá mérget.

Nem kéne vakul hülyeséget állítani mint egy jenki

2019. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 7 vagy újabbat szerintem,az elfogadható áron van már a piacon
2019. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

250-ért veszel egy iphone-t 458 ppi-vel


Vagy inkább 60-ért újonnan egy 564 ppi-vel androidot? Persze az iphone az divatosabb de akinek ez kell vegye.

2019. jún. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
300 ppi felett már tökmindegy, úgysem látod a különbséget. A 60k-s android meg a 250k-s iphone között azért több különbség van, mint a ppi. Kamera, anyagminőség, vízállóság, sebesség, hardver és nem utolsósorban a szoftver, a támogatottság.
2019. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
400 ppi-s telefonról váltottam úgy hogy hidd el nagyon is látható a különbség, Nem mellesleg ott van a VR is. Ja és ez is vízálló ha nem hiszed írhatok egy modell típus nevet.
2019. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Én váltottam, de alig várom, hogy vissza váltsak Androidra. Szerintem ne akarj váltani
2019. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#14 Valami választ várok ám mert a lefelé hüvelykujj engem hidegen hagy.
2019. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szia!

Itt eddig kb 1 érdemleges választ adtak,a többiek csak vitáznak mint az oviban.. na mindegy. Szóval,ha engedi a pénztárcád én az iP 8-at ajánlom. Nekem is az van,64 gb idén március végén lesz 2 éves és még van rajta hely,pedig nagyon sokat fotózok. A kamerája is elég jó, a telefon nem túl nagy mint a 8+.. nekem az XS,XS MAX,XR nem jön be kinézetre,mert full eltávolodott az eredeti iPtől szerintem. Na de visszatérve, most fogok egy ugyan olyan iP8-at venni. Szerintem egyáltalán nincs túlbonyolítva.. a hülye (boccs az általánosításért) amcsiknak van kitalálva, nem nehéz használni. Igaziból ez előtt a teló előtt,volt egy Nokiám meg 2(egy régebbi meg egy újabb) samsungom, családtagjaimnak a legújabb samsungjaik vannak,a kamerájuk jó(az iPnek is),de semmivel nem jobbak mint az iP és nagyon sok felesleges szart tesznek bele. Ha a pénztárcád nem engedi a 8-at akkor is inkább 7-et vegyél,mert a 6-6s nagyon kicsi,és nem valami jó,ezt onnan tudom,hogy a barátnőmnek az van. Persze újabban biztos jobb valamivel,mert az övé elég régi. A tesómnak SE-je van,szintén az a baj vele,hogy kicsi(amennyiben ez nem zavar,ajánlom,mert olcsó és nem rossz amúgy)a kamerája elég jó viszont.


Ez csak az én véleményem,de: szerintem ne vegyél XR-t,mert az tipikusan olyanoknak van kitalálva,akiknek nem telik az XS-re meg az XS MAX ra,de azért valamilyen X-el akarnak flexelni. Olcsóbb mint a többi,de kompromisszumokat kell kötnöd az áráért cserébe. Egyébként nem lehet olyan rossz,de nekem (lehet,hogy csak nekem) mindig ez jut eszembe róla.


Ps/ui.: boccs a hibáimért,de mindjárt hajnali 2..

2019. jún. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!