Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG GALAXY A6+telefonom...

SAMSUNG GALAXY A6+telefonom csinál fura dolgokat frissítés óta, mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

Pár dolog ami feltűnt frissítés óta"

-Kamera nem mindig működik,belépek és kilép, random szokta csinálni. Van hogy csak a Selfie kamera nem megy.. utána megint jó

- Face alkalmazáson belül pl ha rámegyek a like-ra nsm likeolja be mintha nem érzékelné ... aztán vissza kell lépnem, utána tudom csak likeolni (Annyira nem zavaró, csak na)

- Ezt már frissítés előtt is csinálta: ha egy képet letöltök akkor nem jelenik meg a Galériában és nem tudom feltölteni facebookra.. na ez már elég zavaró mivel kereskedés céljából is használom az alkalmazást, és csak printscreennel tudom felrakni a facere a webshopról letöltött képeket...miután levágtam a felesleges részeket.. ez az agyamra megy mert sok képpel dolgozom


- néha befagy az egész telefom egy pillantra.. olyan mint mikor egy játék "laggol"

Van hogy a kioldó gomb megnyomása után jó pár másodperc múlva nyit ki

..


1 éves sincs a telefon..


Mit csináljak? Vigyem be a vodafonehoz?



28/L



#Samsung #galaxya6+
2019. máj. 28. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek a hibák nem mondhatók súlyosnak, de nem baj ha megnézeted. Lehet gyári hibás vagy valami kis hiba miatt csinálja ezt.

További szép napot!

2019. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igaz nem nagy probléma de azért nem olcsó telefon és nem tudok vele fotózni csak random? Azért ne már........
2019. máj. 28. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Mentsd le róla az adataid és utána a menüből gyári beállítások visszaállítása.


Ezt amúgy is érdemes frissítés után megcsinálni (egyes készülékek leírásában benne is van) és lehet, hogy minden gondod megoldódik.

2019. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó,próbáltam már, minden maradt a régiben! Köszi a választ
2019. máj. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!