Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy S7...

Van egy Samsung Galaxy S7 telefonom. Anyukámtól kaptam egy Iphone 6S telefont. Szerintetek melyik használjam? Melyiket adjam el?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Samsung Galaxy S7-t hagynám meg, mert az jól fog működik a Digimobil hálózatán is, működni fog a VoLTE és VoFi is.
2019. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Èn Samaungut tartanám meg.
2019. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a 6S-eset



nekem am 5S-esem van

2019. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Samsungot ugy adnám el, hogy öröm lenne nézni. Mióta Iphone-t használok, nincs gondom a telefonnal.
2019. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerinted?
2019. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az S7 egy nagyon jó telefon. Két és fél éve használom intenzíven (fénykép, távfelügyeleti softver), soha, semmi probléma nem volt vele. Sokkal jobban testreszabható, mint egy IPhone. De ízlések és pofonok... Az IPhone is nagyon jó készülék
2019. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rewqrewqrewq ***** válasza:
Rém egyszerű ... a műszaki és számtech analfabéták mindig iphone-t vesznek .... mert annak nem annyira bonyolult a menüje .... akik meg az androidot nyomják azok meg csak nevetnek rajtuk :) mert a samsung telefonok igaz részletes menüvel vannak megáldva de legalább el lehet velük érni h legyen az embernek magán élete is a telefonján ... mellesleg pont az s6 egy vicc özön az galaxy s7 hez mérni képminőségben, hangminőségben, memória kapacitásban fasorban sincs az s6 .... még mellékesebben a rommá sztárolt új huawei p30 pro nak sincs pl olyan kijelző felbontása mint az s7edgének + ppi értékben is lemarad .. pedig az s7 edge 2016 os telefon :) [link]
2019. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!