Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 9 Se, Mi 8, vagy...

Xiaomi Mi 9 Se, Mi 8, vagy OnePlus 6/6t?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?
2019. jún. 4. 15:10
 1/5 anonim válasza:
0%
Ezek kínai vackok😂 Samsung S10+ al 1000 szer jobban jársz😉
2019. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 felhasználónév123321 válasza:
48%
Hát a oneplus sztem kilőve, mert gyenge ár/érték arányú a másik 2-höz képest. Én mi 9 se-t vennék. A mi 8 valamivel erősebb, de ebben a kategóriában alig érezhető a különbség. A mi 9 se-ben viszont vannak elég király újítások. Jobb a kamerája is, és szerintem szebb is.
2019. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 felhasználónév123321 válasza:
48%
Hát a oneplus sztem kilőve, mert gyenge ár/érték arányú a másik 2-höz képest. Én mi 9 se-t vennék. A mi 8 valamivel erősebb, de ebben a kategóriában alig érezhető a különbség. A mi 9 se-ben viszont vannak elég király újítások. Jobb a kamerája is, és szerintem szebb is. Az előttem válaszoló valószínűleg lófaszt sem tud a telefonokról. És nem tudja hogy hol gyártják az összes telefont. Megsúgom, kínában.
2019. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Miért,szerinted Az LG,Sony, Samsung,iPhone ,kínai? Hát nem! Én csak a kérdezőnek jót akarok,és nem ajánlok neki kínai szutykokat.A iPhone,Samsung torony magasan veri a Huaweit és a Xiaomit.
2019. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 felhasználónév123321 válasza:
Akkor írj bizoynítékot. Vess össze egy most 100 ezer forintba kerülő xiaomit egy most 100 ezer forintba kerülő samsunggal vagy iphoneal. Írd le a specifikációkat, és mondd el hogy miben jobb a nem kínai!
2019. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!