Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az, hogy árt a telefonnak...

Igaz az, hogy árt a telefonnak, ha túl sokszor van ki-be kapcsolgatva?

Figyelt kérdés
Miért?
2019. jún. 9. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A power gombja előbb kipurcan, más baja nem lesz.
2019. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Azt is mondják hogy árt neki ha sokáig van töltőn. Vagy kevés ideig. Vagy a kettő között.

Igazából az árt neki, hogy használod. Meg az, hogy egyáltalán kicsomagoltad. Vagy az, hogy kijött a gyárból!


Nyugi, nem árt neki. :)

Ez egy használati tárgy. Idővel tönkremegy. Ő van érted, és nem te érte. Jól kell választani, és annyit kell érte adni, hogy ezt te is így érezd, és tényleg a te kényelmedet szolgálja.

2019. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
A felhasználó árt a telefonnak.
2019. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem árt, de nincs értelme sűrűn ki-be kapcsolni.
2019. jún. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Igen, árt.

Nagyjából annyira, mint a tüdődnek az hogy levegőt veszel.

2019. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Én minden egyes nap lefekvéskor kikapcsolom a telefonomat, ami jelenleg 3 éves elmúlt, így legalább 1095, de inkább több alkalommal volt ki-be kapcsolva. Még semmi baja. ;)
2019. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és a kevésbé hasznos válaszokat is! Mindenkinek ment a zöld kiskéz! Ez alól az utolsó válasz írója kivétel. Tegnap este óta most jelentkeztem be először és néztem rá a válaszaimra —> nem én jelentettelek. Persze ezt a válaszodat provokatívnak találom, pláne, hogy privátban is zaklatsz. Fogalmam sincs, hogy mégis mit írhattál, de ha valaki úgy vélte, hogy jelentenie kell és törölve is lett, valószínű, hogy veled és a válaszoddal volt a gond. Aki pedig jelentett nem spicli, egyszerűen csak betartja a szabályokat. Azt pedig végkép nem tudom, hogy miből szűrted le, hogy egy tizenéves kisfiú vagyok, aki el van kényeztetve! Megkérnélék, hogy a jövőben inkább kerüld a viszáj szítást és a provokációt, megspórolva ezzel a magad és mások drága idejét is!

42/N

2019. jún. 10. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

#7 tudom, hogy offtopic (max törlik) de egy javaslat:


Ha privátban is zaklat (hasonlóan vállalhatatlan stílusban) készíts róla screenshotot, és küldd el a moderátoroknak. Én azok közé tartozom akik látták a korábbi válaszait is (az utolsóval együtt azt hiszem 3), és mit ne mondjak, igen komoly intelligencia szinttel állunk szemben.

Sőt, azt hiszem más válaszait is láttam (a 41%-ot meg a stílust nem volt nehéz összekötni), segítőkész választ nem nagyon láttam tőle, nyilván ahol valami komolyabb dolgot kerdeztek ott már inkább fel sem tűnt.

Lehet elmúlt már 10 éves, meg az is, hogy nem, de egy biztos: Pünkösd alkalmából nagyon ráért.


De Ha esetleg nincs szerencséje és törlik a profilt, akkor legalább egy rosszindulatú emberrel kevesebb az oldalon. Szóval szerintem mindenképp érdemes elküldeni, hiszen te a szabályok betartása mellett használod, használod az oldalt.


Üdv: #2.

2019. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Lehet elmúlt már 10 éves, meg az is, hogy nem, de egy biztos: Pünkösd alkalmából nagyon ráért."

Ti is nagyon ráértek, hogy önkéntes rendőrnek képzelitek magatokat az interneten. Semmivel se vagytok különbek nálam egyébként, ugyanazt csináljátok, csak fordítva, aki beszól, azt elkezditek provokálni, szidni és jelentitek. Ez talán kevésbé gyerekesebb dolog lenne? :) Nincs sok különbség köztünk, kár hazudnod, hogy te nem a konfliktusok miatt jársz erre az oldalra. A normális ember ignorálja azt, amit csinálok, a hülye belém köt és lesüllyed a szintemre. Rád az utóbbi igaz.


"De Ha esetleg nincs szerencséje és törlik a profilt, akkor legalább egy rosszindulatú emberrel kevesebb az oldalon."

Ti sem vagytok valami jóindulatúak, bagoly mondja verébnek. Akin fogást lehet találni, azt kiröhögitek, lehülyézitek és felpontozzátok egymás válaszait. Más kérdések alatt van rá bőven példa, hogy valaki beszól a kérdezőnek és közel 100 százalékra fel van pontozva a válasza.


Én elismerem hogy nem segítő szándékkal írtam a válaszaimat, de azt nem szeretem, amikor valaki bort iszik, de vizet prédikál. Engem amúgy nem érdekel, hogy törölnek, nekem nem az életem ez az oldal. :)

2019. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Igazából ha törlik a profilt, azzal sem érnek semmit, mert kb. 2 perc alatt csinálhat egy másikat.
2019. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!