Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10 telefontokot szeretné...

CraigVicious kérdése:

Honor 10 telefontokot szeretnék venni. Melyik Huawei készülékkel egyezik meg a mérete és kiosztása?

Figyelt kérdés
Honor 10-re szeretnék tokot szerezni és elméletileg valamelyik Huawei készülékkel megegyezik a mérete és kamera kiosztása. Megtudnátok mondani melyik típussal hasonlít? Köszönöm. :)Igaz, hogy nem konkrétan mobiltelefonról szól a kérdésem, de tartozéka szóval úgy éreztem ide kellene tennem. Köszi szépen a segítséget. :)

2019. jún. 10. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem eleve Honor 10-re veszel tokot?

Amúgy nem tudok ilyen modellről, körülnéztem persze de semelyik P szériás Huawei vagy Lite-os Honor nem egyezik meg vele 100%-ig.

2019. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom kicsit macerás oldaláról fogom meg a történetet. Páromnak szeretnék tokot venni meglepetésként és nem kérdezhetem meg közvetlen tőle a típust (mert egyébként ő tudja). Az oka meg, hogy nem a Honor 10-re veszek konkrétan tokot az az, hogy nincs az oldalon erre a típusra. De köszi a választ. :)
2019. jún. 11. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!