Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Iphone 6-om van és szervízbe adtam akksicsere miatt, és nem mentettem le semmit és félek hogy törlődnek az adatok róla, törlik vagy az akksicseréhez nem kell?

segítsetek

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, akkumulátorcsere, szerviz

jún. 12. 16:05  Privát üzenet  

A válaszok
Segítünk!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 16:10 Privát üzenet
bp1985 nevű felhasználó válasza:

Szerviz mit mondott erre a kérdésedre?

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 17:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nem kérdeztem meg, de ő se kérdezte meg hogy lementettem e mindent vagy valami és bízom abban hogyha resetelné akkor megkérdezte volna biztos ami biztos illetve a kódomat is kérdezte hogy majd tudjanak mindent ellenőrizni amikor kész és ha resetelnék akkor a kódom is elveszne és feleslegessé válna nem? egyáltalán elkérheti a kódom?

# 3/3Időpont jún. 12. 18:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire passzolnak össze ezek az adatok? Hosszabb távon lehet gondom a töltővel, aksival illetve a telefonnal?
Mik azok a gyorsító tárazott adatok?
Samsung S6 EDGE milyen programmal tudóm szinkronba hozni egy laptopal? Adatok képek stb mentés érdekében. Kis programmal próbálkoztam de nem látja a készülékét!
Eltűnt a telefonom. A megtalálója mennyire könnyen tud hozzáférni az adataimhoz, fiókjaimhoz, képeimhez? Nehéz feltörni egy telefont?
Mit kell csinálni, ha minden adat, alkalmazás és kép törlődött a telefonomról?
Ha a Huawei telefonomon csinálok biztonsági mentést, akkor azt majd az új Xiaomi-n betudom tölteni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!