Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tiltották a facebook valamint...

Sachiko26 kérdése:

Tiltották a facebook valamint az instagram fiókomat, és gépen hiába csináltam új felhasználókat, telefonról nem tudok bejelentkezni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Számítógépen az új instagram és facebook felhasználómmal nincs semmi baj, viszont telefonon hiába telepítettem újra az alkalmazásokat, mindig azt írja ki, hogy váratlan hibát észlelt, vagy hogy éppen megszegtem az irányelveket.

2019. jún. 18. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyelőre várhatsz, amíg a facebook előáll valami magyarázattal és megoldással. Nem vagy egyedül, több ezer fiókot tiltottak ki.
2019. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem engedik újraregelni a trollokat, teljesen természetes. Vége a türelmi időszaknak.
2019. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Telepítsd az Orbot böngészőt és azzal lépj be a kamu profilodba, vagy azzal hozzál létre.


A rendszer at IP címed miatt felismer, és tudják hogy a profil kamu. Az Orbot az onion hálózatot használva dinamikus IP-t generál, igy soha nem jelentkezel be ugyanonnan.


Egy apró figyelmeztetés: Ha bezárod a böngészőt, akkor legalább egy napig ne próbálj belépni újra a profilba!

Simán megtörténik hogy a bezárt böngésző éppen "Amerikában volt", az újranyitott viszont meg mondjuk Kínában! :)


Ők sem hülyék, egy-két óra alatt nem jutsz Amcsiból Kínába!

2019. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyanez történt. Én nem csináltam új fiókot megvártam hogy visszaálljon minden. Ez meg is történt és minden eszközről be tudok jelentkezni csak a telefonomról nem. Aki tud megoldast írjon légyszives!:(
2019. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ugyanez a problémám, idegörlő!
2019. júl. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, kérdezőnek, #5-nek, és #6-nak:


Szoktatok néha gondolkodni is, vagy csak ösztönszerűen léteztek?


Van az IP címetekhez rendelve egy letiltott facebook fiók, igaz?

Csináltatok egy másikat, ugyanarról az IP-ről, igaz?

Vagyis a meglévő (valamilyen okból letiltott) fiók mellé csináltatok egy kamut is, igaz? Mert az IP miatt a face tudja hogy ti vagyok!


MI A FAXOM NEM ÉRTHETŐ EZEN????!

2019. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nyilvánvaló, hogy ugyanaz az IP de itt senki nem beszélt kamu profilokról #4

A kérdésem a következő: Tiltottak, aztán feloldottak, viszont azóta nem tudok se facebookba, instába, messenger applikációba belépni, valamilyen hibát ír ki folyamatosan, csak böngészőből tudom ezeket használni, ami nagyon kényelmetlen. Erre van valakinek megoldása? Ezerszer próbáltam már újra letölteni az appokat, illetve csináltam szoftver frissítést is (IOS)

2019. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7, #8-nak:


Ha annak ellenére állt elő ez a probléma hogy nem csináltál másik profilt, akkor az viszont rendszer-hiba, vagyis a facebook-nál qrtak el valamit.


Próbaképp kérd el valakinek a telóját, és próbálj meg belépni a fiókodba az ő alkalmazásával. Persze előtte jelentkezzen ki.


Ha beenged, akkor a telódra "gerjed".

Ha nem enged be, akkor a profiloddal van baja.

2019. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!