Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy kaptam egy linket facebookon és rákattintottam. Meg kellett adnom a jelszóm és azóta nem tudom Meg változtatni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátnőm ramirt hogy küldött neki valaki egy linket hogy van róla meztelen fotó és meg akarta nyitni de nem adott be neki semmit. Elküldte nekem és én csak segíteni akartam neki. Mert mondta hogy nézzem meg mert neki nem ad be semmit.Rákattintottam kerte a jelszóm, beirtam és azt írta ki hogy error. Valószínűleg adathalászat áldozata lettem. Próbáltam azonnal jelszót változtatni amikor rájöttem hogy mi van de már nem engedte. Mit lehet tenni hogy visszaszerezzem a facebookom??

HELP!!


2019. jún. 20. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez buktad, hogy volt ennyi eszed?
2019. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában nem dolok be az ilyeneknek de ez nem tűnt úgy mint egy vírus...
2019. jún. 20. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit se feltűnő, hogy egy random oldal a jelszavadat kéri, ááááá nem feltűnő.
2019. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj a supportnak. Mást nem tudsz tenni.
2019. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi itt nem tudunk neked segíteni, nem is értem hogy miért ide írsz.
2019. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!