Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy küszöbölhetem ki ezt a...

Hogy küszöbölhetem ki ezt a problémát?

Figyelt kérdés

A Xiaomi Redmi Note 4x telefonomban (amin miui 10.2.1.0 van) kicseréltem a 4100mAh akkumlátor egy 10000mAh akkumlátorra, de a telefon nem hajlandó elfogadni ezt, és még mindig 4100mAh-as akkuként kezeli. Hogy küszöbölhetem ki ezt?

A töltés vezérléssel lenne gond?



2019. jún. 22. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy töltésvezérlés, vagy a szoftver olyan, hogy alapból le van korlátozva a gyári értékre. Régi Nokiákkal nem volt ilyen gond.


amúgy üzemidőben van változás? Mert, ha van, akkor mindegy, hogy a szoftver mit ír róla, ha a tényleges teljesítmény nagyobb lett.


Vagy ugye fennáll, hogy kamu akkut adtak el neked, és egy 4100mAh-est felcimkéztek 10000mAh-esre! ez is benne van sajnos.

2019. jún. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mègis hogyan cseréltél ki egy x helyet foglaló, x kapacitású akkumulátort egy ugyanannyi helyet foglaló, de több, mint kétszer annyi kapacitásúra. Vannak gond(n)ok, picit átvertek. Főleg ha Kínából érkezett az az akku.
2019. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

(Már nem aktuális de gondoltam válaszolok)

Én csináltam külső akkupakkot a teló hátára anno régi (de bemérten működő) laptopaksi cellákból. Öt darab 2000 mAh-sat raktam rá.

2020. szept. 10. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!