Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes elvinnem szervizbe...

Érdemes elvinnem szervizbe egy 4 éves Samsung telefont vagy vennem kellene újat? Elég sok mostanában vele a gond, de ma már a sim-et sem érzékeli.

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ hogy mennyit kell, vagy mennyit akarsz még rákölteni.

Hidd el hogy innen nem tudunk neked árajánlatot adni rá.

Be kell vinned és megmondják.

Ahány szerviz, annyi ár.

2019. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy pontosan mik vele a gondjaid és milyen telefonról van szó.
2019. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sokszor vibrál a képernyője, ugrál az ablakok közt, valamint sokszor lefagy, szinte a legrosszabb pillanatokban akár ha épp a gps-t használom, vagy van hogy a telefont sem tudom felvenni, így a lefagyás-újraindítás után hívom vissza az illetőt. A töltőt alig érzékeli, csak kitámasztva egyes pozíciókban. És az aksija kiszámíthatatlan, van hogy simán bírja, de volt hogy az esti 50%-ról reggelre csontra lemerült és majdnem elkéstem a munkából mert nem ébresztett.


Anno 37 ezer körül vettem amúgy.

2019. jún. 22. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én inkább újat vennék. Ennyi problémával tuti több 10 ezer forint lesz, és ha lassú és lefagy, azzal nem tudnak mit kezdeni a szervizben.
2019. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el azt a készüléket ...
2019. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kész roncs a mobilod, én kevesebb problémával is újat vennék inkább. A kérdés, hogy mennyi pénzed van rá. Mert 37 ezer körül nem igazán kapsz jó telefont. Bár ki tudja mik az igényeid.
2019. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!