Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tudnám meggyőzni?

Momo6002 kérdése:

Mivel tudnám meggyőzni?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy 2017-ben készült okostelefonom. Kezd elavulni, és szeretnék egy Samsung Galaxy A40 okostelefont. Apukám megérti, és támogat is benne, de anyukámat nem sikerült még meggyőznöm hogy ez a telefon amit szeretnék. 30 000 Ft befizetéssel utána 1300 22 hónapig. 7. osztályba járok, így diákmunkát még nem vállalhatok. A névnapom és a szülinapom 1 hónap távolságra vannak, és beleadom azt a pénzt amit csak tudok. Valaki tudna egy jó tippet írni hogy mivel tudnám meggyőzni hogy szükségem van erre a telefonra? Kérem az válaszoljon aki értelmesen tudja ezt megtenni! Köszönöm!

2019. jún. 22. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

"Jelenleg van egy 2017-ben készült okostelefonom."

Az enyén is, ugyanannyit avult mint a tiéd, meg a másoké is.


" mivel tudnám meggyőzni hogy szükségem van erre a telefonra?"

Mondjuk elmondod neki az érveidet. Ha nem hatja meg, akkor így járt az új teló project.

Az a helyzet, hogy azért a pénzért (meg az összes többiért amit kapsz, és azért is amit nem pénzben kapsz, hanem rád költenek) meg kell dolgozni. És ha annyira meg tudák venni, akkor már rég új telefonod lenne.

Még én sem cserélem le, pedig nekem is 2017-es a telóm, megtehetném, mert 400 ezret keresek havonta.

Valószínűleg az anyukádat sem hatja meg ha lefagy a facebook a telefonodon, vagy ilyesmi.

2019. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
itt valszeg nem az a probléma hogy lefagy a facebook, csak már uncsi a teló, mint az én lányomnál. Az meg ugye nem indok :))
2019. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
... meg aztán nehéz indokolni hogy egy egyébként jól működő 2 éves telefont miért kell lecserélni...
2019. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hetedikes vagy! 13 éves? Minek neked ilyen drága telefon? Most komolyan! Főleg úgy, hogy eladósítod magatokat majdnem két évre egy vállalt hitellel! 2017-es telefon hol elavult? Bőven jó az még 3-5 évig is! Hiszen netezni lehet vele, facebook biztosan megy rajta, fényépezni lehet vele, akkor mi kell még? 13 évesen kizárt, hogy túl sok mindent kezdenél azzal a telefonnal, fogadok a tudásának a 20%-át nem használod ki!
2019. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"hetedikes vagy! 13 éves? Minek neked ilyen drága telefon? Most komolyan!"


Mint a lányomnak, csak ő hatodikos. Mert csak neki van ilyen gagyi, mindekinek új van. Ennyi. És nem tudod neki megmagyarázni.

2019. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván tudom én is, hogy ilyenek ezek a mai 10 éves gyerekek... a másiknak új van, neki is az kell. Pedig tényleg ezek az okostelefonok már jópár éve ugyanazt tudják, nincs köztük olyan különbség, amit egy 12-14 éves gyerek érzékelne.
2019. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!