Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csökkentem a mobilom élettarta...

Csökkentem a mobilom élettartamát ha mindig csak játszok rajta?

Figyelt kérdés
Játszok, töltőre rakom, Játszom.. Attól félek hogy ez nem biztos hogy jót tesz az akkunak ha mindig megy. Vagy nem kell tartanom tőle? Januárban vettem a telefont, eddig gond nélkül használtam
2019. jún. 23. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez így igaz. De akkor mit tudnál tenni? Berakod a fiók alljába? Akksi akkor is tönkre megy egy idő után 😕


Szóval használd nyugodtan, és fogadd el, hogy a jelenlegi technológia ennyit tud.

2019. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem jó neki, ha minél jobban melegedik a telefon/akku, ezáltal sűrűbben is kell tölteni. Effektíve elrontani nemigen tudod vele, de hosszútávon nagyon lefog csökkenni a kapacitása.
2019. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!