Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külső akksi csökkentheti a...

Külső akksi csökkentheti a telefon akksi-élettartamát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A 3. telefonomon veszem észre, hogy mióta használok külső akksit, sokkal jobban merülnek a készülékek.

Pedig soha nem vásároltam gagyi powerbankokat.


Mennyire egészséges az, ha ezekkel töltjük a telefonokat? Elvileg nem lehetne probléma?


Köszönöm előre is!


2018. jan. 17. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

minden töltő csökkenti az élettartamát, egyetlen akksi sem lesz jó örökké.


nyilván ha többször töltöt, akkor jobban fog használódni, nincs ebben semmi érdekes.


ha ráadásul gyorstöltéssel, 2.1A-rel töltöd, akkor főleg.

2018. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Te nem gagyi töltőt vettél, hanem gagyi telefont.

Egy jó telefont nem kell állandóan töltögetni.

2018. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

A kérdés már ott kezdődik: MÉRT KELL powerbank?

Nekem pl még eszembe sem jutott venni (najó van: a bicajlámpám megy róla), mert 2 napig is elvan a telefonom feltöltés nélkül

Galaxy J5

2018. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: mondjuk ha az ember utazik, és út közben a telefont is használnia kellene, de töltési lehetősége másképpen nem lenne...tök egyszerű, nem kellett hozzá sok ész összerakni...
2018. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem az volt a kérdésem, hogy sz@r telefont vettem-e, avagy sem. :D Mert az a helyzet, hogy nagyon nem. Ritkán használom a powerbankot (ahogy írták is előttem, utazások alatt szoktam). De mióta használom, észrevettem, hogy rohamosan csökken az akksi élettartama (igen, tudom, hogy nem tart örökké, de én most nem évekről beszéltem, nyilván). És azért volt meglepő, mert nem csak egy telefonnál és nem ugyanazzal a powerbankkal.
2018. jan. 19. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!