Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak 5 telefont, de nem tudom melyiket válasszam. A lista a következő: Samsung Galaxy S10, Huawei Mate 20 Pro, Xiaomi Mi 9, ASUS Zenfone 6, Oneplus 7. A kiválasztásnál a következő szempontokat vettem figyelembe: kamera, kijelző és teljesítmény. Mivel a listán szereplő modellekben elég sok átfedés van, ezért nem tudok választani közölük.

A Xiaomit Mi 9-cet gondoltam, hogy jó lehet, de a MIUI felület nem jött be túlságosan. A Oneplus 7 pro jó lenne, de sajnos arra nincs keretem. A Huaweitől pedig félek, hogy nem kapna frissítéseket olyan hosszú időre, mint a többi.



2019. jún. 23. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 9-et ajánlanám én is,stock android,legjobb színvilágú képekkel. Mellette Samsungot mivel a oneui egész jó felületű és én személy szerint a szidott rendszerével együtt jobban szerettem a touchwizt mint a xiaomi bugos szarakodó miui vackát,meg merem azt is állítani,hogy kijelzőben legszebb képvilágú. Asusról nincs tapasztalatom és Oneplusról sem de ebben az árban a teljesítménynek nem kéne gondnak lennie. Iphoneból én inkább az X vagy XS-t tudom ajánlani. XR konkrétan szegényesnek érződik a többi felhozatalhoz. IPS kijelző van,sztereo hangszóró nincs,vastag kávás,nagy notchos cserébe mindnél jobb teljesítmény. :D
2019. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ateszkapitány3 ***** válasza:
a Huawei szarban van. a One plus elég macera mert nincs magyar márkaszervíz, hazai forgalmazó tutommal de ha nem javítsatok ki. a asus zenfon 6 egy elég jó áru telefon és gyönyörü. a xiaomi csunya de nagyon jo ár érték arányu.a samsung meg nyilván egy tök jó mobil olyan "elmegy" árban és szép külsővel és gyönyörű kijelzővel. a szoftver az asus, samsungnál olyan gyári androidos a xiaominálk azért pici külömbség van. osszegezve. amelyiknek a legjobbn tetszik a külseje és a szoftvere mert báár van árbeli kulombseg mindegyiknek megvan az előnye. één talán az asus-t venném de igazábol más más szempontbol mind a 3 telefon nagyon jo
2019. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!