Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefon hátulján van...

Ha a telefon hátulján van szilikon vagy plexi tok, a kijelzőn pedig üvegfólia, akkor felesleges venni rá egy belebújtatós műbőrtokot?

Figyelt kérdés

Plusz védelemnek gondoltam, hogy az űvegfólia és a hátlaptok se karcolódjon, arra gondoltam, hogy belebújtatós tokot is vennék, olyan aminek a szalagját felhúzzuk és úgy jön ki a telefon, bele pedig simán kézzel tesszük és a szalag végén van egy tépőzár, rázárjuk.


Csak megkérdezem, mert senkinek nem látok ilyet, szilikon v műanyag tok van a hátulján és zsebbe vagy táskába belerakják és úgy. Gondom nem is divat már.


Szerintetek plusz védelemnek lehet hozzá venni vagy ártana neki, mert belemelegszik a telefon?



2019. jún. 25. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Egy telefonrol van szo, hasznalati targyrol, nem egy laboratoriumi szovetmintarol, ugye?


A helyedben meg a bebujos tokot is egy zokniba tennem hogy ne kopjon, a kihuzo-szalagot kulon celofanba tekernem, az uvegfoliara meg ragasztanek ket muanyagot, hogy ha a felso veletlenul karcolodik vagy zsiros lesz, anelkul tudd levenni az alsoval egyutt, hogy az uvegnek baja lenne.

2019. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez provokálás, nem ez volt a kérdés.
2019. jún. 25. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy-vagy,ha már van rajta hátul szilikon/plexi tok akkor már túl vastag lenne a teló ahoz hogy a bőrtokba illeszkedjen(ahová amúgy is fixen van rögzítve tehát a hátlap ott nem is karcolódna)üvegfólia nem árt mert bőrtok nyitható része alá bekerülhet valami ami karcolhatna.
2019. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Legalább egy értelmes válaszoló.

2019. jún. 25. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem kimondottan idegesítenek azok a tokok, amelyikek takarják a kijelzőt (kihúzós, kinyitós, lenyitós stb.), a bőrtokot ráadásul sok szituációban nem is tudod hova tenni, szerintem értelmetlen.

Az üvegfólia elvileg nem tud karcolódni (zsebben/táskában a kulcsot bírja, erőből fűrészlappal meg gondolom nem szoktál nekiesni...). A tok meg idővel úgyis elrongyolódik, akkor csereérett lesz.

Szerintem ne agyald túl. A telefon van érted, nem fordítva!

2019. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!