Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi is arra a sorsra fog...

Xiaomi is arra a sorsra fog jutni mint a Huawei?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor következő telefonom is Doogee lesz.


Nem tudom miért kell szidni itt az összes gyakorin a Doogee márka telefont, miért?

Nekem Doogee X5 van, 2016-ba vettem, igaz gyárilag vírusos volt a Android 6.0, de raktam rá újat és megszűnt a vírus, meg nem mindig működik rajta a lefele hangerő gomb.

De ez nem akkora gond.


Szerintem sokan meg tudnák otthon csinálni vagy szervizeltetni a szoftveres részét, meg a hardveres részét.

Nekem ez a telefon gyors mindig.


Apple is be lassul pár év után ott is lehetnek hardveres gondok is, pedig abból az árból vesszek egy autót.


35 ezerért lehet venni 6GB rammal Doogee telefont.


A nagy márkás cuccuk mindig bajban lesznek, mint pl: Apple is rendőrök miatt pár éve.



#Xiaomi #Huawei?
2019. jún. 27. 19:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Remélem a Doogee nem fog erre a sorsra jutni, szerintetek?
2019. jún. 27. 20:00
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyelőre még a Huawei sem lett kinyírva teljesen, noha károkat szenvedtek az eddigiek miatt, de várd ki a végét!

Xiaomiról pedig szó sem volt sehol, nem is tudnák olyan alapon vádolni szerintem.

Doogee belsejét meg kell nézni a Youtube-on, egy összetákolt szar konstrukció, nekem már emiatt sem kéne. Legalábbis, amiket én láttam.

2019. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"35 ezerért lehet venni 6GB rammal Doogee telefont."


Aha! 0 támogatottsággal! És fos optimalizálatlan kémkedő vírusokkal telepakolt szoftverrel! Minek vennél megint dodget ha már újonnan is tele volt hibákkal? Miért akarsz szenvedni?

2019. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Xiaomi-nak is vége lesz akkor muszáj lesz vegyek újra, Samsung telot meg nem akarok már sose venni, mert be lassul pá év után és tele van pakolva olyan alkalmazásokkal amit nem lehet letörölni.

Meg nem nagyon szeretem a Samsung márkákat, volt már bajom párszor még a csúsztathatós Samsung telommal is.


Én inkább Sony, Panasonic, LG, Philips, GX, Xiaomi, Huawei márkákat szeretem.


De telokba csak ilyen márkáim voltak:

Sony Ericsson

Samsung

Doogee

2019. jún. 27. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

"igaz gyárilag vírusos volt"


Tényleg senki sem érti miért kell szidni, hát kit zavar ez?

2019. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

" Xiaomi-nak is vége lesz "

Még mindig nem árultad el hogy mi a bajod, csak a telódat dicsérgeted.

2019. jún. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Xiaomi epit 5g halozatot mint a huawei? Nem. Szoval nem kell felned, nem tesznek keresztbe a xiaominak. Egyik legjobb marka a piacon.
2019. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Meizu jó telefon márka?

Érdemes ilyen is venni?


Huawei saját rendszere lesz akkor is lehet használni? szerintem lehet, csak le kell tölteni appokat, legalább nem lesz rajta YouTube app, mert én YouTube Venced-et használok. Kell a f..ak a Google hülyeségei.

2019. jún. 28. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Feloldották a Huawei elleni szankciókat. :)

Ez csak farokméregetés volt Trump részéről. Nyilván nem örülne neki, hogyha Kína kitakarítaná az országból az összes amerikai gyárat.

2019. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt a Huawei és a Xiaomi olyan mintha a VW csoportot és a Mazdát hasonlítanád össze.

Az előbbi egy oriás vállalat,rengeteg részleggel,míg a Xiaomi inkább csak egy brand.


És a Huawei botrány nem azért lett mert a P30 túl jó képeket csinál,hanem a nagyvállalati,ipari és kormányzati szektorba telepített rengeteg hálózati eszközük miatt.

És itt sem a mezei rooterekre meg set top boxokra kell gondolni.


A Xiaomi a közelében sincs ilyesmiknek.

2019. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!