Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek, hogy tetszenek a...

Nektek, hogy tetszenek a caterpiller telefonok?

Figyelt kérdés

Nekem sehogy.

Az az extránális extrább vastagsága valamint úgy be van bugyolálva ilyen tokba vagy mi...


Nekem a jó vékony A50-es tetszik.


Nektek hogy tetszenek?



2019. jún. 27. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ezt megbeszéltük.
2019. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a vékony tetszik. Meg igazából nem tudok sokat a caterpiller telefonokról, igazából most hallottam először ezt a kifejezést. :D De ha jól értem, az a "tok" féleség alapból a telefonhoz tartozik. Na, ezért se tetszik. Tény, hogy egy telefonnal kapcsolatban nem ez a legfontosabb, de szeretek rá tokokat venni, mert olyan szépeket lehet találni. :D
2019. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

nekem tetszik, mondjuk nekem első sorban azért tetszik, mert strapabíró ami a vékony társairól nem mondható el.

Egyébként réteg telefon, terepen marha jó, ha az irodába járnék ezzel az lenne furcsa.

2019. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Nagyon tudnám értékelni a strapabírósági és egyéb extra funkcióit, ha nem adnák olyan árban, amiért más telefonokban sokkal jobb hardver és képernyő figyel.

De legalább lenne olyan csúcsmodelljük, ami tényleg hardverben is topon van. De nincs.

Kár.

2019. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!