Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A digi mobil szolgáltatása...

A digi mobil szolgáltatása működik Romániában? Mármint ha van egy itteni 50-es körzetszámú digis mobilom, azt tudom Romániában használni?

Figyelt kérdés
Azt mondták az ügyfélszolgálaton, hogy hivatalosan nincs külföldi roaming mert "próbaüzem" van, de tervezik, hogy Romániában lehessen majd használni mert ott van saját hálózatuk. Próbálta már valaki?

2019. júl. 2. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

"hivatalosan nincs külföldi roaming mert "próbaüzem" van,"

Nem tudom ezzel hogy vagy, de nekem marhára úgy fest hogy azt magyarázták el ezzel, hogy nem fogsz tudni telefonálni, amint átléped a határt. Semmilyen más országban. És ha ez a hivatalos tájékoztatás, gyanítom sutyiban azért nincs roaming mégis.

2019. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem a digivel az a tapasztalatom (elég régi előfizető vagyok), hogy nem ritka, hogy egy szolgáltatás már a hivatalos bejelentés előtt működik. Ezért kérdeztem, hogy _gyakorlatban_ van-e valakinek tapasztalata erről.
2019. júl. 3. 20:38
 3/4 Szabiik válasza:
hetrvegen oda utazom , megirom ha megy
2019. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabiik válasza:
nem mukodok.... tegnap probaltam...
2019. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!