Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom vagy a gép a rossz?

A telefonom vagy a gép a rossz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Felvázolnám a helyzetet, hogy értsétek a kérdést. Nos a telefonomon (Iphone 7+) egészen pontosan 16920 fotó és 1660 videó van. 128G-s a telefon mégis ennyi minden azért rendesem foglalja a tárhelyem. Úgy döntöttem mindezt átviszem egy külső HD-re. Betudom a HD-t a gépbe (HP gép) illetve a telefont is. A telefonom engedélyezem, hogy biztonságos az eszköz. (Hozzátennem hogy a HD üres). Elkezdem átvinni a képeket (megnyitom az elso mappat amiben 171 fotó van). Szépen teszi át, majd mikor már a felénél jár kiír egy hibaüzenetet, miszerint nem érzékeli avagy nem csatlakozik az eszköz. Se a HD se a telefonom USB kábelével sincs baj (a telefonom USB kábele meg van picit törve, elsőnek azthittem itt a hiba igy előkotortam egy sértetlen kábelt, de azzal is ugyan ezt csinálja.). Mivel lehet a probléma? Most a telefonom a rossz avagy a gép? Mivel tudnám mindezt orvosolni? Gondoltam arra is, hogy esetleg egy minimális idő után a telefonom úgy dönt, hogy mégse biztonságos a gép és “elzárja magát”. Tényleg tanácstalan vagyok. A segítő kommenteket előre is köszönöm!

2019. júl. 7. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Bedugom*

telefonomon*

Elnézést az elításokért, a telefonomról tettem ki a kérdést.

2019. júl. 7. 20:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a gyanúm, hogy az apple szabotálja azt amit csinálsz.

Kamu hibaüzenetet ad, és nem engedi. Láttam már ilyet!

2019. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kérdező95 ***** válasza:
Küld át a telefonról a gépedre a képeket, aztán a külső HDD-re, ha nem megy akkor valahova töltsd fel a telefonodról majd a laptoppal a külső HDD-re töltsd le
2019. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Bluetooth-on? Probaltam mar csak a gepre atrakni USB-vel de akkor is megkaptam a hibauzenetet.
2019. júl. 7. 23:09
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Nem zár le közben a telefonod és ez okozza a hibát ? Kapcsold ki másolásig az automatikus lezárást.
2019. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kérdező95 ***** válasza:
Otthon ha van rá lehetőséged, telefonnal felcsatlakozol a wifire, feltöltöd a felhőbe vagy ahova neked egyszerűbb és utána a gépeddel onnan le töltöd
2019. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!