Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20 felhasználók!...

Huawei Mate 20 felhasználók! Igaz, hogy az értesítési led nagyon halvány, nehéz észrevenni, haértesítés érkezik?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni egy Mate 20-at, összességében meg vagyok elégedve azzal, amit írnak róla, de az egyik helyen azt írták, hogy nagyon halvány a led. Igaz ez, lenet használni?
2019. júl. 13. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy Honor 7A-m van, azon is pici és halvány. Az biztos, hogy jól meg kell nézni, hogy nem villog-e...
2019. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mate 20 tulaj (is) vagyok!

Melletem van az irodában a telefonom némítva szóval nagy szerepet játszik az értesítési led nálam! Így hogy lényegében napi 8 órában folyamatosan rá látok a telefonra, nem találom halványnak a ledet!

2019. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. júl. 16. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!