Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová teszitek a telefont?

Hová teszitek a telefont?

Figyelt kérdés

A mobilok régen egyre kisebbek és kisebbek lettek. Ha egy tokban az övre tettem, fel sem tűnt senkinek. A mai okostelefonok nagyobbak. Az már hülyén néz ki egy tokban az övön. Zsebben szerintem kényelmetlen, főleg ha leülök. A hátizsákom nincs mindig a hátamon és retikülöm sincs mert fiú vagyok. És nincs minden ruhán zseb.

Nektek mi a rutin?



2019. júl. 17. 12:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is zsebben hordom, lehet, hogy hülyén néz ki, de táskában nem hallom meg. Ősszel v. télen viszont általában zakót hordok és annak a belső zsebében hordom...
2019. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan kiteszik zsebből, amikor leülnek. Ez szerintem ebédlőben például gáz."

Akkor nem próbáltál még telefonnal a nadrágzsebben leülni, úgy tűnik.

Persze, volt már olyan panasz itt is, hogy valakinek meghajlott a telefonja.

Nem te voltál véletlenül?

2019. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
84%
hasi-tasi
2019. júl. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Már miért lenne gáz kitenni az étkezőben??? Egyáltalán nem gáz, kérdező, ez csak a Te elképzelésed! Nálunk bent a cégnél is sokan csinálják, hogy az étkezőben kajálás közben nyomkodják, vagy csak simán ott van mellettük az asztalon, de amúgy a közéletben sincs benne semmi furcsa!

Ha esetleg félted kitenni, nehogy lenyúlják, akkor miért nem azt mondod?

2019. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Övtáskát tudok javasolni
2019. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
34%

lehet venni oylan tokot amire nyakbakasztót is lehet tenni póló alatt nem látszik.

elég parasztos. :D én nem használnám. egyébként meg nem kell a legnagyobbat venni és zsebe elmegy szódával

2019. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%
Én a hólapát formájú okostelót bedobtam az íróasztalba, és egy víz-és ütésálló strapafont hordok magammal. Az meg elfér bárhol.
2019. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A okosteló az íróasztalban nagyon hasznos.


Egyenlőre a zsebemben van. De félek, hogy kiesik.

Most sikerült úgy leülnöm, hogy nem zavar.

2019. júl. 23. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!