Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hova teszitek a telefont...

Hova teszitek a telefont lovaglás közben?

Figyelt kérdés

Régebben ezzel nem volt gondom, pont befért a telefonom a lovaglónadrág zsebébe, de most már olyan nagyok a telefonok, hogy nem férnek be. Nem csak nekem, azoknak se, akikkel lovagolok, többen egyáltalán nem hordanak magukkal telefont (terepre) ami elég veszélyes, pláne, ha egyedül mennek.

Kabátos/dzsekis időben már nem gond, mert annak van zsebe, de ilyen pólós, vékony pulcsis időben hova tegyem?


2014. okt. 15. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
övtáskába például, vagy a Decathlonba lehet kapni okostelefon tartót, amit a karodra, vagy a derekadra tudsz csatolni.
2014. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

az övtáskában pattog, vettem futáshoz kitalált karra rakható tartót, de zavar. nyáron még elment, de most, hogy fel-le veszem a pulcsit attól függően, hogy napon, vagy erdőben vagyok, már nem igazán jó, mert egy szűkebb karú pulcsit nem tudok ráhúzni, ha meg a pulcsi rakom rá, akkor nem marad ott.


amúgy felháborító, hogy legszűkebbre állítva épp jó rám, pedig elég vastag (izmos :) ) karom van nő létemre.


nem gondolom, hogy ennél jobb tippet fogok kapni, ez csak egy közvélemény kutatás inkább, ahol esetleg kapok jobb tippet, ha nem, marad a karra rögzítés.


(a másik megoldás nálam a zsebes izzasztó, csak ott ugye ha leesek a lóval együtt megy el a telefonom is)

2014. okt. 15. 18:53
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy telefonom van és most ezzel én is gondba vagyok mert múltkor vettem új lovaglógatyát és abba nem fér bele,az előzőbe igen..ilyenkor ha csak pályán vagyok akkor szekrényben hagyom,terepre meg még nem tudom hogy viszem magammal..valószínű fölveszek egy vékony mellényt és annak a zsebébe teszem.:)
2014. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Lovaglómellény zsebébe. Most már olyan az idő, hogy elbírsz egy mellényt.

Ami nekem még bevált, az övre rögzíthető telefontartó. Hátra szoktam rakni a derekamra, ott nem zavar.

2014. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem simán befér a teló a lovaglónaci zsebébe, pedig okostelóm van. Bár ha ennyire zavar, hogy nagy a telefonod, akkor potom összegért árulnak régebbi kisebb telefonokat, amik gond nélkül beférnek a zsebbe, csak át kell tenni a sim kártyát. Végül is csak telefonálásra kell, ráadásul gombos telefont még kesztyűben is lehet nyomkodni, míg az tapifonokat még felvenni sem tudod, ha nincs speckós kesztyűd.
2014. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

mindenre van válaszom!

a nagy telefont kaptam, tehát lecserélni nem tudom. eleinte legalább 2 hónapig minden lovaglás előtt kicseréltem a sim kákrtyát a régi telefonba, de sajnos ilyenkor az új telefon beállításai mindig visszaállnak gyári beállításra (pl csengőhang), szóval hosszú távon ez így nem jó.


kéne egy másik sim kártya...


ja és az új telefon sokkal jobb fotókat csinál, ami viszont jól jön!

2014. okt. 15. 21:24
 7/20 anonim ***** válasza:
zsebes nyeregalátét!
2014. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kicsit hagyományőrzősnek tűnhet (ami egyébként egyáltalán nem baj), de pl a tarsolyok is tökéletesek erre a célra. Ráfűzöd szépen az övedre, és olyan, mint ha ott sem lenne. Nem lötyög, nem pattog... az viszont igaz, hogy többségük nem is olcsó.
2014. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

... És még szépek is :)

[link]


/Előző voltam/

2014. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én a hopiletembe szoktam betenni,gumis és pontosan ott marad ahova beteszem nem csúszik el :) meg lehet szokni
2014. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!