Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az utóbbi 10 évben milyen...

Az utóbbi 10 évben milyen gyakorisággal cseréltetek telefont és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Pl. ellopták, elveszett, elromlott, eltört, ajándékba kaptad, újat-jobbat akartál, stb.

2019. júl. 18. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer cseréltem, mert már annyira leharcolt volt, hogy nem működött az érintőképernyő. Nem újat vettem, hanem megkaptam a párom régi telóját.
2019. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Kétszer cseréltem. Az elsőt használtan vettem, hamar gondok voltak vele. A második több mint öt évig bírta, az én hibámból ment tönkre. Beázott, már nem volt menthető mire kiszedtem a vízből. A harmadikkal egyelőre semmi gondom.
2019. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Kétszer. Először nyomógombosról érintősre (Motorola E398 ->Nokia X6), másodszor pedig Symbianról Androidra (Nokia X6 -> Xiaomi Redmi Note 5A)
2019. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Első elörgedett, a második egy felrenyúlás volt a harmadik tarhelyileg volt kevés a negyediket csak reklamacióra hordtam az ötödikkel semmi bajom es remelem, hogy igy is marad
2019. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer nyomógombosról érintősre. Valami Sagem volt, egy ZTE blade-re cseréltem. Aztán két éve váltottam egy Xiaomi redmi note 4-re.
2019. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
En 5 eves Galaxy S5omet csereltem le tavaly egy Galaxy A6+ra most lesz lassan 1 éves és egyelőre semmi bajom vele. S5nek az akksija ment tonkre es a kijelzoje égett be azért cseréltem le de amúgy jól műköfik a mai napig is csak nagyon hamar merül. A kijelző magától megjavult.
2019. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
28%
Évente, de max 2 évig használok egy telefont. Iphone-t használtam egészen a hetes szériáig, viszont az iphone 8, illetve az iphone x megjelenésével indokolatlanul elszálltak az árak. Azóta viszont többször is váltottam készüléket, iphone után samsung s8-at vettem, tavaly pedig lényegében vettem és adtam a telefonok, végül idén év elején szereztem be egy pixel 3xl-t és valószínűleg ennél a vonalnál is maradok.
2019. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Eleinte 1-2, mostanában félévente.
2019. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Kb 7-8x csereltem.

Igazabol meguntam, kijott egy ujabb verzio.

Most mar 1 eve hasznalok egy huawei mate 10 prot

2019. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Elmúlt 10 évben 4 telefonom volt.


Első egy Xperia X8, ami már a maga korában sem számított gyorsnak, de kitartott vagy 3 évig.


Második egy Nokia Lumia 530. NA az tipikus olcsó húsnak híg a leve telefon volt, konkrétan össze törtem és kidobtam.


Harmadik telefonom egy Xperia T volt, használtan. Lassú volt, aksi gyárilag is kicsi hát még használtan, de elvoltam vele, megérte azt a 18 ezer forintot. 2-3 évet használtam körülbelül.


Jelenleg egy Oneplus 3T-m van, bár most megszívattak a Pie frissítéssel, konkrétan tönkre vágja a telefont, így vissza léptem Oreo-ra. 3 éve amúgy teszi a dolgát és ha nem szarják el további frissítésekkel akkor még 1-2 van benne.


Gondolkoztam már, hogy jó lenne egy új, de igazából semmilyen szinten nincs olyan szintű előrelépés, ami miatt újat akarnék.

2019. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!