Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hány telefont törtetek el...

Ti hány telefont törtetek el az utóbbi 5 évben?

Figyelt kérdés
Lehet csak én vagyok ilyen "szerencsés", de ma ismét sikerült leejtenem a telefont. Immár a második tört el az utóbbi 5 évben. Ez "csak" egy 50 ezer forintos kínai telefon volt, de így is rosszul érintett a dolog. A gyakori törések és a hardver/akku elavulása miatt nem veszek drágább telefont. Vagy eltörik-vagy nem! :) Ti milyen gyakran törtök?
2019. júl. 18. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Még sosem törtem össze egyet sem, az első dolog mindig a szilikon- és bőrtok beszerzése.
2019. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Sosem tortem ossze oedig esett mar nagyokat a telefonom

Huaweit veszek csak

2019. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Nekem tavalyelott anyam torte szet, szilveszter volt reszeg voltam, es a gatyat lehajitottam a foldre, aztan anyum ralepett es szettort az egesz telefon, -.- persze ezt ujjev reggelen vettem eszre aztan tagadta de vegul bevallota h ralepett, tavaly pedig pisiles kozben magammal vittem a telot, be esett a wcbe persze nemtort szet, hanem beazott a sargatol. Kuka.. a mostani telomon is allandoan pottyan le a foldre, de meg birja 😃😃😃
2019. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Még régen léptem rá egy Nokia 2600 Classicra, betört a kijelzője. Akkor már megvolt az utódja, szóval nem vigyáztam rá.
2019. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
2 ször 1 telefont xd
2019. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem tört össze telefonom. Pedig volt már néhány.
2019. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nemcsak az utóbbi 5 évben nem, de még sose törtem el egyik telefonomat sem! A régi nyomógombosaim is jól bírták a strapát, a mostani az első okostelefonom, amit 4 év alatt már 4-5 alkalommal leejtettem, de semmi baja, pedig nem strapatelefon!
2019. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Konkrétan sosem törtem össze telefont, csak mikor szándékosan vertem szét.


Jelenleg egy Oneplus 3T-m van, 3 éve teszi a dolgát, nem mondom, 1-2 alkalommal koppant de sosem tört, mindig tokban tartottam. Most sem érzem, hogy cserélni kellene, néha a tokot, fóliát kell újítani maga a telefon szinte patika állapotban van.

2019. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Össze sose törtem telefont,olyan volt,hogy leejtettem és mondjuk lepercent a sarka,de az katona dolog😂
2019. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10-12 alkalommal.
2019. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!