Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallásvédelem önkényesen az...

Hallásvédelem önkényesen az LG mobilokon?!

Figyelt kérdés

LG Spitit mobilom van. Utazás közben (tömegközlekedéssel utazom) szoktam hallgatni zenét rajta. Azonban kezdettől fogva egy sajátos funkció keseríti meg a zenehallgatást.


A telefon olyan 10 percnyi zenehallgatás után, egész egyszerűen lehalkítja magát. 8-ról, 2-re. (2.-en még síri csendben is alig lehet hallani, nem, hogy a hatalmas forgalmi zajban a buszon).


Mindig szépen kiírja, hogy ezt Ő azért csinálja, hogy megóvja az én hallásomat a túl hangos zene okozta zajártalomtól.


Ki kért ilyet???


Ki lehet kapcsolni valahogy ezt a szolgáltatást?!

Iszonyatosan idegesítő.



2019. júl. 20. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ilyenről nem hallottam eddig. Érdekességképpen én meg attól kapok agyfassszt, hogy a Samsung meg amikor fel akarom vinni a hangerőt, szintén a hallásom védelme érdekében csak akkor hajlandó, ha leokézom ezt a kis felugró hülyeségét.
2019. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem újdonság, sok gyártó rendszerében benne van ez a kikapcsolhatatlan funkció.
2019. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más lejátszó appal is?
2019. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zoligyerek és kérdező!


Ez nem zenelejátszó függő, a rendszer veszi le a média hangerőt vagy kér megerősítést a média hangerő emelésére bizonyos szint felett hallásvédelemre hivatkozva.


Ez nálam is megvan Xiaomi Redmi Note 4 Global mobilon.

De Samsung, Huawei, LG, stb. mobilokon is láttam ilyen funkciót, bár mindegyik csak egy x érték fölé emeléskor kért megerősítést füles használatakor. Némelyik újraindítás/bekapcsolás után csak egyszer, következő kikapcsolásig megjegyezve a felhasználó választását.


A "Precise Volume" alkalmazás ezt az én esetemben több készüléken is felül tudta bírálni (boot -kor maxra emelt hangerővel, ami nem a legjobb erre az esetre). De ha a rendszer X idő után újra lehalkítja a hangerőt, arra inkább a "Volume locker" -ek egyike lenne jó.


Tehát, kedves kérdező keress egy jó "Volume lock" vagy "Volume locker" appot az áruházban.


Én utóljára ezt használtam (hogy zsebben ne tudjam véletlenül lehalkítani az előző mobilom), de lehet hogy van jobb is:


[link]

2019. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!