Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT995-ös telefonom...

Alcatel OT995-ös telefonom minden programot megnyitogat önkényesen, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Persze a telefon kifagy a sok programtól, meg már volt olyan is hogy a kép elcsíkozódott és újraindult a telefon (ekkor még nem figyeltem fel arra hogy programokat nyitogat csak úgy, valószínű még akkor nem volt ez a probléma jelen)

olyan programokat is megnyit ami nincs is az alap képernyőkön (pl facebook van azt meg is értem hogy fut állandóan, de a többi?! pl. játékok meg egyéb programok), ezt egy folyamatkezelővel látom rajta amivel persze ki is lehet őket egyszerre iktatni, de ez nem sokáig tart.



2012. aug. 2. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
sw update, ha úgy sem jó, akkor szerviz!
2012. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak firmware-t talál frissítésnél! hogy kell szoftvert frissíteni rajta?
2012. aug. 3. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
töltsd le a flashtoolt és egy gyári 2.3 romot
2012. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezket hol tudom beszerezni?
2012. aug. 3. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Egy szoftwer frissítés kellene rá! Androidot akárhonnan le lehet rrá töltteni, de azt javaslom vidd szervízbe!
2012. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vidd szervizbe, ne fizess érte, mert bárki megcsinálja 20perc alatt. Nem egy nagy dolog.

Ezt töltsd le, kövesd az utasításokat: [link]


Ha nem megy, írj.

2012. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
go launcher ex-et használok, de gyári beállítások után is ezt csinálja. 70-95% a kihasználtság :/
2012. aug. 11. 11:23
 8/8 A kérdező kommentje:
azóta volt már szervizbe is de még mindig ugyan az a hiba, mit lehetne még csinálni ezzel a telefonnal?
2012. okt. 2. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!