Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami baj van a telefonomal....

Valami baj van a telefonomal. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdeném,hogy van egy Huawei P9 liteom(mini) és ma reggel kért egy egy rendszerfrissités és normálisan rá nyomtam,hogy "jó",de aztán beadót valami EMUI dolgot és nem tudom megoldani,hogy menjen.Több videót is megnéztem de semmi.Van valami ötletetek.

#telefon #rendszerfrissités
2019. júl. 21. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Androidon belül az EMUI a Huawei saját kezelőfelülete, tehát amit a kijelzőn látsz. Ha ezt akarja frissíteni a telefon, ez is minimum fél óráig eltarthat, de lehet hogy tovább, ilyenkor nincs mit tenni, várni kell, míg végez, megszakítani nem lehet, meg a megszakítás amúgyis kárt tenne a telefonban! Viszont ha nem csináltál előtte biztonsági mentést, akkor a fájloknak annyi, minden nem gyári kép, videó, és zene törlődik!
2019. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!