Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a viszonylag...

Mi a véleményetek a viszonylag új, Samsung Galaxy a70es készülékről?

Figyelt kérdés

Amióta megvettem a mostani telefonom(huawei p8 lite), azóta félek telefont rendelni mert ki tudja, lehet az is olyan lefagyós sz*r lesz. Emiatt már szénné is van törve,semmit se lehet kb. normalisan csinálni rajta...

Tehat mondjatok véleményt, tapasztalatokat! Bármit :)



2019. júl. 22. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez nagyon jó telefon ne félj tőle! :)

Egyik ismerősöm véleményen szerint, bár nekem is hasonló a véleményem!

(bár én huawei párti vagyok)

"Ugyanaz + a gyerkőc szerint "a legmenőbb játékok is tök jól futnak rajta". Az előző teló egy Huawei Mate 10 lite volt, 2x is tönkre ment a töltő csatlakozója, nem akartam már megint megjavíttatni. Ennek a Samsung telónak Type C csatlakozója van, ami sokkal strapabíróbb, és nem kell azon erőlködni, hogy melyik irányból megy bele a csatlakozó. Bónusz, hogy extra gyorsan is tölt.

Szép fotókat készít, nagy a belső tárhely, egyszóval rendben van minden vele."

2019. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként érdekességnek találtam neked egy tesztet is.


[link]

2019. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előző telefonom egy Huawei P9 Lite volt, a mostani ugye Samsung Galaxy A70. Igazából én úgy érzékelem, hogy ég és a föld a különbség a kettő között. Mondjuk ez azért is van nyilván, mert más kategóriában vannak. A Huawei P8 és a P9 lite is 2 GB RAM-os pl, az A70 6 GB RAM. Szóval összehasonlítani sem lehet a kettőt.


Nekem az A70-el csak jó tapasztalataim vannak szinte. Egyedül az ujjlenyomat olvasója a gyengécske, illetve a kamerája is átlagfelhasználónak okés, azonban az sem tökéletes. Illetve elég lassan csatlakozik a wifire, meg csomó helyen a régi telefonom még tudta fogni a wifit, de ez pedig nem. De ez nem tudom, hogy csak az én telefonom hibája, vagy a többi A70 is ilyen. De igazából ezeken kívül tökéletes telefon. Gyors, szép kijelző. Ár-érték arányban remek telefon. :)

2019. júl. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!